Boksera menedžeris: Briedis neaizstās Usiku supersērijas finālā

LETA
Boksera menedžeris: Briedis neaizstās Usiku supersērijas finālā
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Latvijas vadošā boksera Maira Brieža menedžeris Alberts Hačaturovs jeb Als Siesta ir pārliecināts, ka latviešu sportists neaizstās Oleksandru Usiku Pasaules boksa supersērijas finālā.

Usiks guvis elkoņa savainojumu, līdz ar to uz nenoteiktu laiku atcelts viņa un krieva Murata Gasijeva Pasaules boksa supersērijas fināls, pirms kura duelis bija paredzēts arī Briedim. Latvijas bokseris ir ukraiņa rezervists gadījumā, ja Usiks nevarēs spēkoties finālā.

«Jūs runājat par iespēju, ka Briedis varētu aizvadīt supersērijas finālu pret Muratu Gasijevu? Tas nekad nenotiks,» intervijā «FightTalk.net» pauž Siesta.

«Neticu, ka tas ir iespējams. Man, protams, patiktu, ja Mairis cīnītos pret Gasijevu, taču Usika savainojums nenozīmē, ka Briedis automātiski kļūst par finālistu.»

Siesta ir drošs, ka savainojums nevar būt iemesls, lai mainītu finālcīņas dalībniekus.

Pirmā smagā svara kategorijas turnīrā piedalījās arī Briedis, kurš pusfinālā piekāpās Usikam, ukrainim tādējādi sasniedzot turnīra finālu un iegūstot arī iepriekš latvietim piederošo Pasaules Boksa padomes (WBC) čempiona jostu. Līdz ar to ukrainis kļuvis par čempionu divās versijās, jo viņam iepriekš bija arī Pasaules Boksa organizācijas (WBO) josta.

Finālā Usiks tiksies ar Krievijas bokseri Gasijevu, kurš ir Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) un Pasaules Boksa asociācijas (WBA) čempions.

Savukārt supervidējā svarā par trofeju cīnīsies Kelams Smits un Džordžs Grovss, kurš ir WBA un Starptautiskās Boksa organizācijas (IBO) čempions. Šis duelis paredzēts 14.jūlijā Londonā.

Supersērijas čempions ne tikai iegūs Muhameda Ali vārdā nosauktu balvu, bet arī kļūs par visu četru prestižāko pasaules čempiona jostu īpašnieku, pie viena nopelnot iespaidīgu naudas balvu, kas mērāma vairākos miljonos dolāru.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu