Maskavā taksists uzbraucis Meksikas futbola izlases līdzjutējiem

Meksikas futbola līdzjutēji FOTO: Reuters/LETA

Sestdien Maskavas centrā kāds taksometra vadītājs uzbraucis grupai kājāmgājēju, astoņus cilvēkus savainojot, tostarp arī futbola līdzjutējus no Meksikas, kas Krievijā ieradās uz Pasaules kausa finālturnīru futbolā.

Negadījums noticis netālu no Kremļa kādā vienvirziena ielā. Taksometra šoferis, cenšoties pa labo malu apbraukt sastrēgumu, nenovaldīja spēkrata stūri un uzbrauca uz trotuāra, kur atradās daudz gājēju. Tiek ziņots, ka astoņi cilvēki guvuši traumas, tostarp arī futbola līdzjutēji no Meksikas.

Oficiālās varas iestādes gan neapstiprina faktu, ka cietuši arī ārzemnieki.

Šoferis centies aizmukt no notikuma vietas, taču negadījuma aculiecinieki viņu noķēra un nodeva policijai. Kā ziņo Maskavas pilsētas vadība, tad vainīgais ir kāds viestrādnieks no Kirgizstānas.

«Pēc pirmajām liecībām, taksists zaudēja kontroli pār savu spēkratu,» teikts Maskavas pilsētas policijas paziņojumā. Tiesa, videoierakstā, kas izplatīts sociālajos medijos redzams, ka taksists, cenšoties apbraukt sastrēgumu, nevarēja izvairīties no uzbraukšanas uz trotuāra.

Ceturtdien Krievijā sākās Pasaules kausa finālturnīrs futbolā, līdz ar to šajā valstī ir ieradušies vairāki simti tūkstošu ārzemju futbola līdzjutēju.

Uz augšu
Back