Vans Latvijas Skeitborda līgas 2. posma atskats un rezultāti

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Nauris Dollins

16. jūnijā Siguldas Raiņa parka svētku ietvaros norisinājās «Vans Latvijas Skeitborda līgas ’18» (VLSL) 2. sacensību posms skeitborda frīstailā. Sacensības pulcēja vienuviet vairākus no Latvijas labākajiem skeitbordistiem. Par godalgotajām vietām dažādās vecuma grupās cīnījās vairāk nekā divdesmit dalībnieki.

Šīs sacensības bija otrais no četriem šā gada VLSL posmiem. Sacensībās iegūtie reitinga punkti veidos Vans Latvijas Skeitborda līgas kopvērtējumu.

Pirmie sacentās jaunākie braucēji jeb iesācēju grupa, kurā varēja piedalīties ikviens vecumā līdz 13 gadiem ieskaitot. Visi iesācēju grupas dalībnieki bija Rīgas Skeitborda skolas audzēkņi. Šoreiz uz sacensībām bija ieradušies tikai paši labākie iesācēju grupas pārstāvji, kuri vēlējās saviem VLSL 2018. gada sezonas reitinga punktiem pievienot vēl pāris, pēc labiem startiem pirmajā posmā Barona ielas skeitparkā Rīgā.

Iesācējiem sekoja meiteņu grupa. Šā posma meiteņu grupas favorīte bija Ance Sakša, kura arī to attaisnoja, veicot divus lieliskus braucienus, sakombinējot gan flip, gan stall trikus un pārliecinoši iegūstot pirmo vietu. Otro un trešo vietu ieguva attiecīgi Elizabete Bāliņa un Ilona Adiāne, kurām abām tās bija pirmās sacensības.

Pēc meiteņu grupas nākamie parku ieņēma amatieru grupa, kurā varēja piedalīties ikviens vecumā līdz 17 gadiem ieskaitot. Lielākā sāncensība izvērtās starp Edgaru Vīnu un Valteru Lūriņu, kuri abi pārliecinoši gāja pēc pirmās vietas un uzvaras amatieru grupā. Tiesnešu kolēģijas vērtējumā ar pavisam nelielu pārsvaru pirmo vietu ieguva Valters! Oliveram izdevās iegūt trešo vietu, kas bija arī viņa pirmā godalgotā vieta sacensībās.

Noslēdzošā bija «Pro» grupa, kurā piedalījās 18 dalībnieki, tajā skaitā arī 2017. gada VLSL sezonas uzvarētāji. Ņemot vērā, ka daži no VLSL labākajiem braucējiem nebija ieradušies, jo tobrīd atradās augsta mēroga sacensībās Barselonā, dažiem citiem no Latvijas labākajiem braucējiem bija iespēja pacīnīties par pirmo vietu. Pēc tiesnešu vērtējuma nevienam tomēr neizdevās pārspēt Friča Štrausa spēcīgo pirmo braucienu, tādējādi ierindojot viņu pirmajā vietā. Otro vietu ieguva Artūrs Nesaule un trešais palika iepriekšējā posma otrās vietas ieguvējs Miks Grantiņš.

«Vans Latvijas Skeitborda līgas ’18» 2. posma rezultāti

Iesācēju grupa

1. Uvis Cinītis

2. Kristers Kraupša

3. Otto Kopcis

Meiteņu grupa

1. Ance Sakša

2. Elizabete Bāliņa

3. Ilona Adiāne

Amatieru grupa

1. Valters Lūriņš

2. Edgars Vīns

3. Olivers Kalniņš

Pro grupa

1. Fricis Štrauss

2. Artūrs Nesaule

3. Miks Grantiņš

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu