Kamaniņu braucējs Mauriņš nolēmis likt punktu sportista karjerai

Kristaps Mauriņš FOTO: ITAR-TASS/ScanPix

Latvijas kamaniņu braucējs Kristaps Mauriņš nolēmis likt punktu sportista karjerai. Par to 26 gadus vecais sportists paziņojis savā «Facebook» lapā.

«Ar šīs dienas braucienu «Winter Fests» pasākumā esmu noslēdzis savu 17 sezonu garo kamaniņu sportista karjeru. Pa šiem gadiem ir iegūts tik daudz jaunu draugu un paziņu, pabūts visās pasaules malās, kur brauc ar kamaniņām, piedzīvoti daudz patiesi priecīgu un tikpat daudz arī rūgtuma pilnu brīžu, startēts plecu pie pleca ar pasaules labākajiem kamaniņu braucējiem, tik daudz labu atmiņu, ko atcerēties,» raksta Mauriņš.

«Vislielākais paldies par atbalstu manai ģimenei. Radiniekiem, draugiem un paziņām - par līdzi jušanu! Treneriem par manī ieguldīto darbu, komandas biedriem par manis paciešanu, kā arī Latvijas Kamaniņu sporta federācijai un sponsoriem par to, ka man tika dota iespēja sevi pierādīt trasē augstākā mēroga sacensībās!»

Mauriņš piedalījās 2014.gada Soču olimpiskajās spēlēs, kur vīriešu vieninieku sacensībās ierindojās 21.vietā.

Kamaniņu braucējs ar augstiem sasniegumiem gan nav izcēlies. 2007.gadā viņš ieguva bronzu pasaules junioru čempionāta komandu stafetē, bet šosezon Pasaules kausā viņš tikai divas reizes spēja kvalificēties pamatsacensībām.

Uz augšu
Back