Igaunija pārbaudes mačā zaudē Pasaules kausa dalībniecei Marokai

Igaunijas futbola izlase sestdien Tallinā pārbaudes mačā ar 1:3 (0:2) piekāpās Pasaules kausa dalībniecei Marokai.

Marokas futbolisti pirmajā puslaikā izvirzījās vadībā ar 2:0, kad pa vārtiem guva Juness Belhanda un Hakims Zijehs, turklāt 72.minūtē Munirs el Hadadi panāca jau 3:0.

Igaunijas komanda gan spēja gūt goda vārtus, kad 76.minūtē izcēlās Atss Purje.

Šī Marokai bija pēdējā pārbaudes spēle pirms Pasaules kausa, kurā tā apakšgrupā cīnīsies pret Irānu, Eiropas čempioni Portugāli un titulēto Spāniju.

Savukārt Igaunija vēl pirms nedēļas Baltijas kausa mačā ar 0:1 zaudēja Latvijas valstsvienībai.

Tikmēr pie uzvaras sestdien noslēdzošajā pārbaudes mačā tika cita Pasaules kausa dalībniece Austrālija, kas Budapeštā ar 2:1 (0:0) pārspēja mājinieci Ungāriju.

Austrāliešus spēles 74.minūtē vadībā izvirzīja Daniels Arzani, bet divas minūtes līdz pamatlaika beigām bumbu savos vārtos raidīja viesus futbolists Trents Seinsbērijs.

Tiesa, Austrālija tomēr pamanījās gūt uzvaru, kad jau ungārs Tamāšs Kādārs kompensācijas laikā bumbu raidīja savos vārtos.

Austrālija gaidāmajā Pasaules kausā spēlēs vienā apakšgrupā ar Franciju, Dāniju un Peru.

Savukārt vēl vienā mačā Aleksandars Mitrovičs guva trīs vārtus jeb «hat-trick» un palīdzēja Pasaules kausa dalībniecei Serbijas valstsvienībai Austrijā pārliecinoši ar 5:1 (4:0) pārspēt Bolīviju.

Serbija finālturnīrā tiksies ar pieckārtējo Pasaules kausa ieguvēju Brazīliju, kā arī ar Šveici un Kostariku.

Pasaules kausa izcīņa futbolā sāksies jau 14.jūnijā.