Minirallijā «Gulbis 2018» uzvar Jāņa Vorobjova ekipāža

Dace Janova, www.4rati.lv
Minirallijā «Gulbis 2018» uzvar Jāņa Vorobjova ekipāža
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Dace Janova, www.4rati.lv

Sestdien Gulbenes novadā tika aizvadīts minirallijs «Gulbis 2018», un visos tā ātrumposmos ātrākā bija Jāņa Vorobjova un Jura Pūces ekipāža.

Karstajā un saulainajā dienā minirallija «Gulbis» ietvaros sportistiem bija jāsacenšas ātrumposmos «Kamalda» (2,97 km), «Zaķakājas» (2,47 km), «Melnupe» (2,96 km), braucot katru pa divām reizēm. Visi minirallija ātrumposmi bija veidoti, izmantojot interesantākās vietas no «lielā» rallija trases, un to kopējā distance bija 16,80 km.

Absolūtajā ieskaitē ātrākie bija Jānis Vorobjovs/Juris Pūce («Mitsubishi Lancer Evo X»), kuri uzrādīja ātrākos rezultātus visos ātrumposmos. «Open» klases ekipāžas sasniedza trīs labākos rezultātus minirallija absolūtajā vērtējumā, otro vietu sasniedzot Marekam Švarcam-Švampānam un Armandam Lūkinam («Subaru Impreza»), kuri no uzvarētājiem atpalika 29 sekundes, bet trešo vietu izcīnīja Vigo Rubenis un Kristaps Eglīte («Subaru Impreza»).

Foto: Dace Janova, www.4rati.lv

Klasē «1600» uzvaru izcīnīja Armands Cīrulnieks un Ivars Cīrulnieks («Opel Corsa»), aiz sevis atstājot Ati Līci / Māri Rodi («VAZ 21083») un Gati Ābelīti / Lauri Cinci («Citroen Saxo»).

«2000» klasē ātrākie bija Ēriks Kursišs / Reinis Trūps («Opel Astra»), otrajā vietā Raivo Ozoliņš un Ģirts Ozoliņš («Honda CRX»), trešie – Oskars Virsis / Roberts Poriņš («Volkswagen Golf II»).

Visi rezultāti

Lauris Ozerovs / Gatis Jansons («Subaru Impreza») uzvarēja «4WD» klasē, pārspējot Raimondu Dūci / Elvi Špehtu («Audi A4») un Niku Kanderu / Rihardu Runču («Audi 80 quattro»).

«4WD plus» ieskaitē ātrākie izrādījās Kristaps Sarma, kam stūrmaņa krēslā bija sēdies Emīls Blūms («Mitsubishi Lancer Evo»), otrajā vietā Raivo Dripe un Edgars Gleizdāns («Audi 80»), trešie – Mārtiņš Cīrulis / Roberts Eglītis («Subaru Impreza RA»).

«2WD» klasē uzvara Gvido Rozenblūmam / Elvijam Briedim («BMW 316»), nākamajās pozīcijās Genādijs Fedorenko ar stūrmani Didzi Leoski («BMW 316») un Mārtiņš Muižnieks/Kristaps Štāls («BMW 323»).

Foto: Dace Janova, www.4rati.lv

Atsevišķā vērtējumā sacentās vairākas ekipāžas bez iepriekšējas pieredzes minirallijā. Šeit «2WD Rookie» vērtējumā uzvarēja Rūdolfs Borhards / Toms Raudovs («BMW 323ti»).

Minirallijs «Gulbis 2018» bija pirmā iepazīšanās ar šo sporta veidu arī drifta disciplīnas pārstāvim Alvim Bulam, kurš Gulbenē startēja kopā ar stūrmani Alīnu Sidorovu. Lai gan piedzīvotās tehniskās problēmas un to novēršanai patērētais laiks Bula ekipāžu atmeta uz zemāku pozīciju sacensību finišā, jautāts par iespaidiem pēc sava pirmā minirallija, Alvis atzina, ka «Gulbis 2018» bija ļoti labi un droši organizēta sacensība. «Minirallijs mūsu ekipāžai bija kas pavisam jauns, esam guvuši pozitīvas emocijas un sapratuši to, ka labus rezultātus var dot tikai veiksmīgs pilota un stūrmaņa kopdarbs.»

«Junioru» ieskaitē startēja un finišēja tikai Madars Dīriņš / Guntis Dīriņš («Renault Clio»).

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu