Pukinsks LFF ģenerālsekretāra amatā nomainīs Mežecki

LETA
Pukinsks LFF ģenerālsekretāra amatā nomainīs Mežecki
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Edijs Pālens / LETA

Līdzšinējais organizācijas izpilddirektors Edgars Pukinsks kļūs par jauno Latvijas Futbola federācijas (LFF) ģenerālsekretāru, šajā amatā nomainot ilggadējo šo pienākumu veicēju Jāni Mežecki, informē LFF.

Šāds lēmums tika pieņemts ceturtdien LFF valdes sēdē.

LFF valde jaunā federācijas prezidenta Kaspara Gorkša pirmajā vadītajā sēdē apstiprināja pārejas periodu federācijas ģenerālsekretāra maiņai - līdz 31. maijam šīs funkcijas pārejas perioda ietvaros turpinās pildīt Mežeckis, bet ar 1.jūniju šos pienākumus pārņems Pukinsks ar pilnvarām līdz 2020. gada 30. aprīlim.

Pārejas perioda ietvaros līdz 2019.gada LFF kongresam Mežeckis ieņems organizācijas valdes locekļa pozīciju bez balsstiesībām un ar padomdevēja funkcijām.

«Apsveicu Kasparu Gorkšu ar atbildīga un ļoti nozīmīga posteņa ieņemšanu. Pārmaiņu priekšā futbola sabiedrībai ir jānodemonstrē, ka tā vēlas būt saliedēta. Tāpēc piekrītu Gorkša jau iepriekš paustajam redzējumam, redzot ģenerālsekretāra amatā Pukinsku. Es esmu gatavs turpināt palīdzēt Latvijas futbola izaugsmei ar saviem starptautiskajiem sakariem arī turpmāk. Visa mūsu kopējā pieredze ir būtiska un nepieciešama. Paldies Latvijas futbola sabiedrībai par sadarbošanos ar mani manā līdzšinējā statusā,» valdei pauda Mežeckis.

«Esmu gatavs uzņemties LFF ģenerālsekretāra funkcijas, darot to ar lielu prieku un visaugstāko atbildības sajūtu. Turpmāko divu gadu laikā ir būtiski kvalitatīvi strādāt un apliecināt ar savu veikumu, ka varam īstenot paredzētās pārmaiņas, ieplānotos projektus un jau iesāktos darbus.

Nevienam nav apņemšanās taisīt pārspīlētu revolūciju, bet gan kopīgi virzīties pa futbola attīstības ceļu un atrast visiem saistošus aktuālo procesu risinājumus,» akcentēja Pukinsks.

Mežeckis LFF ģenerālsekretāra amatā strādā jau kopš 1993.gada.

Pagājušajā nedēļā notikušajā LFF ārkārtas kongresā par jauno federācijas prezidentu tika ievēlēts bijušais Latvijas izlases kapteinis Gorkšs, šajā amatā nomainot Gunti Indriksonu, kurš pats atkāpās no šī amata, to ieņemot jau kopš 1996.gada.

Jau iepriekš Gorkšs neslēpa, ka LFF ģenerālsekretāra amatā redz tieši Pukinsku.

Gorkšs par LFF prezidentu ievēlēts uz diviem gadiem, jo šis bija federācijas ārkārtas kongress, bet pēc organizācijas statūtiem nākamās prezidenta vēlēšanas notiks 2020.gadā.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu