Gorkšs: Ļašenko rīkotā diskusija ir mēģinājums manipulēt ar vēlētāju viedokli

Kaspars Gorkšs FOTO: Edijs Pālens/LETA

Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidenta amata kandidāts Vadims Ļašenko, kurš ieplānojis dienu pirms vēlēšanām rīkot diskusiju, tās dalībniekiem apmaksājot ceļa izdevumus un nakšņošanu, mēģina manipulēt ar vēlētāju viedokli, uzskata cits amata kandidāts Kaspars Gorkšs.

Ļašenko 26. aprīlī, dienu pirms kongresa, kurā tiks vēlēta valsts futbola jaunā galva, rīkos diskusiju «Futbola sarunas», kurās piedalīsies vairāki LFF darbinieki un biedri.

«Latvijas Futbola federācijai būtu jārīkojas, lai šādas lietas nenotiktu, bet tā vietā federācijas darbinieki un amatpersonas pat piedalās. Vai tiešām vēl ir nepieciešamas diskusijas par izmaiņu nepieciešamību? Pirmkārt, tā ir klaja necieņas izrādīšana un mēģinājums manipulēt ar vēlētāju viedokli. Ļašenko pasākuma rīkošanas laiks, izvēlētā publika un metodes acīmredzami nav nejaušas. Tieši kongresa priekšvakarā, piedaloties lielai daļai LFF «vecās gvardes»...» savas vēlēšanu kampaņas «Facebook» lapā «Futbola Federācijas Kapteinis» raksta Gorkšs.

«Otrkārt, kandidāts jau pašos pamatos sāk pārkāpt UEFA regulas. Ceru, ka arī katram LFF biedram šis liks apdomāties un izdarīt pareizu izvēli starp palikšanu korumpētā sistēmā vai to mainīt,» piebilda Gorkšs.

Izsūtītajā pasākuma programmā rakstīts, ka diskusijā piedalīsies LFF sporta direktors Dainis Kazakevičs, Vidzemes reģionālā centra vadītājs Andis Rozītis un Izglītības nodaļas vadītājs Jurijs Andrejevs, vēsta aģentūra LETA.

Tāpat diskusijā piedalīsies LFF valdes loceklis un Klubu sacensību komitejas vadītājs Aleksandrs Isakovs, Infrastruktūras un reģionālās attīstības komitejas priekšsēdētāja vietnieks Dainis Gudermanis, Elites futbola attīstības komitejas loceklis Mihelsons un Jaunatnes futbola komitejas loceklis Sergejs Kovaļovs.

Paredzēts, ka diskusijā piedalīsies arī nu jau bijušais Latvijas izlases galvenais treneris Aleksandrs Starkovs, kuram pēc atstādināšanas no amata ir tiesības atgriezties LFF valdē.

Tāpat plānots, ka sarunās piedalīsies Starkova priekštecis Marians Pahars, Latvijas izlases treneru kolektīvā strādājošais Vitālijs Astafjevs, valstsvienības pussargs Aleksandrs Cauņa, kurš šobrīd apgūst trenera arodu un profesionāla futbolista gaitas, visticamāk, metis pie malas, kā arī citi Latvijas futbola entuziasti.

Līdzšinējais LFF prezidents Guntis Indriksons 27. aprīlī noliks savas pilnvaras, organizācijas kongresā biedriem izvēloties jaunu vadītāju. Uz LFF prezidenta krēslu bez Ļašenko pretendē arī Latvijas izlases bijušais kapteinis Kaspars Gorkšs un sporta kluba «Cēsis» prezidents Krišjānis Kļaviņš.

    Uz augšu
    Back