Pasaules rallijkrosa čempionāts kļūs pieejamāks, jo būs redzams gandrīz katrā mājā

Pasaules rallijkrosa čempionāts kļūs pieejamāks, jo būs redzams gandrīz katrā mājā
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: www.fiaworldrallycross.com

Pasaules rallijkrosa čempionāta 2018. gada sezonas tiešraides būs skatāmas Latvijas Televīzijas kanālā LTV7, kamēr viedierīcēs rallijkrosu varēs redzēt LMT Straume lietotnē un interneta vietnē. Jaunās sezonas pirmā tiešraides translācija no sacensībām Spānijā svētdien, 15. aprīlī plkst. 15:00, un to komentēs Aldis Putniņš.

LTV7 no 15. aprīļa līdz pat novembra beigām piedāvās translācijas no rallijkrosa pasaules čempionāta posmiem. «Pēdējos gados, pateicoties Latvijas sportistu panākumiem un lieliski noorganizētām pasaules čempionāta posma sacensībām Rīgā, rallijkross ir izpelnījies lielu ievērību Latvijas sabiedrībā,» norāda Latvijas Televīzijas Sporta redakcijas vadītājs Andris Ušackis.

«LMT Straumē būs izveidota speciāla rallijkrosa čempionāta sadaļa, kurā būs pieejama informācija par visām šī gada sezonas sacensībām. Tajā būs iekļauts arī translāciju kalendārs, lai vieglāk varētu sekot līdzi Latvijas sportistu gaitām. Pie katras tiešraides varēs redzēt arī aktuālās rallijkrosa ziņas sociālajos tīklos, kurām būs izmantots tēmturis #WorldRX,» - tā Latvijas Mobilais Telefons (LMT) digitālo kanālu vadītāja Līga Tauriņa.

«Starpsezonas pārtraukums šogad rallijkrosa pasaulē ievedis ne vien jaunas komandas vai pārcēlis vadošos braucējus uz citām komandām, bet arī viesis izmaiņas televīzijas translāciju tiesībās. Lai gan skatītājiem šoreiz būs nedaudz jāpielāgojas, ceru, ka šogad rastais unikālais risinājums būs īpaši parocīgs, lai rallijkross ienāktu teju katrā mājā un ikviens interesents varētu sekot līdzi mūsu braucēju Jāņa Baumaņa, Reiņa Nitiša un Arta Baumaņa gaitām uz pasaules un Eiropas skatuves!» nobeidz RA Events direktors Raimonds Strokšs.

2018. gada Monster Energy FIA pasaules rallijkrosa čempionāta tiešraižu plānotais grafiks:

1. SPĀNIJA – BARSELONA – 15. APRĪLIS – 15:00

2. PORTUGĀLE – MONTALEGRE – 29. APRĪLIS – 16:00

3. BEĻĢIJA – METĒ – 13. MAIJS

4. LIELBRITĀNIJA – SILVERSTONA – 27. MAIJS

5. NORVĒĢIJA – HELLA – 10. JŪNIJS

6. ZVIEDRIJA – HOLJESA – 1. JŪLIJS

7. KANĀDA – TRUĀRIVJĒRA – 5. AUGUSTS

8. FRANCIJA – LOJAKA – 2. SEPTEMBRIS

9. LATVIJA – RĪGA – 16. SEPTEMBRIS

10. ASV – COTA – 30. SEPTEMBRIS

11. VĀCIJA – ESTERINGA – 14. OKTOBRIS

12. DIENVIDĀFRIKAS REPUBLIKA – KEIPTAUNA – 25. NOVEMBRIS

Par Neste World RX of Latvia

1295 metrus garā CSDD Biķernieku rallijkrosa trase uzbūvēta 2016. gada vasarā, lai jau pāris mēnešus vēlāk – 1. un 2. oktobrī pirmo reizi Latvijā uzņemtu paša augstākā līmeņa autosporta sacensības – pasaules rallijkrosa čempionāta posmu, kurā vēsturisku, savu pirmo un līdz šim vienīgo, uzvaru rallijkrosā izcīnīja deviņkārtējais pasaules rallija čempions (WRC) Sebastjēns Lēbs. Tikmēr latviešu braucēji Jānis Baumanis un Reinis Nitišs, kuri abi kvalificējās pusfinālam, sacensības noslēdza attiecīgi 8. un 11. pozīcijā.

2017. gada 16. un 17. septembrī pasaules rallijkrosa dalībnieki atgriezās Rīgā, lai noskaidrotu otro Neste World RX of Latvia uzvarētāju. Svētdienas pēcpusdienā finālbrauciena finiša karogu pirmais sasniedza Johans Kristofersons, kurš ne vien uzvarēja sacensībās, bet tieši Latvijā nodrošināja sev pasaules čempiona titulu! Arī šogad Pasaules RX startēja divi latvieši, un arī šogad abi kvalificējās izšķirošajiem braucieniem – Reinis Nitišs sacensības noslēdza pusfinālā (11. vieta kopvērtējumā), bet Jānis Baumanis izcīnīja vietu finālbraucienā, kur ilgu laiku atradās godalgotajā trešajā pozīcijā, vien brauciena izskaņā atkāpjoties uz piekto vietu.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu