Latvijā notiks pasaulē pirmais elektrisko kartingu čempionāts

Latvijā notiks pasaulē pirmais elektrisko kartingu čempionāts
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Publicitātes foto

LMT Autosporta Akadēmijai (LMT AA) izdevies radīt unikālu projektu ne vien Latvijā un Eiropā, bet arī pasaulē. Atsevišķā klasē Latvijas kartinga čempionāta ietvaros startēs elektriskās piedziņas kartingi.

Latvijas Automobiļu federācijas (LAF) kartinga komisija piešķīrusi, bet LAF Prezidijs ir apstiprinājis Latvijas čempionāta statusu jaunizveidotajai «TK Elektro» klasei. Tas panākts, pateicoties LMT AA solījumam, ka katrā posmā uz starta izies vismaz 10 elektrokartingi, TVNET pavēstīja LMT Autosporta akadēmijas pārstāve Anda Treija.

Elektrokartingu ražotājs Blue Shock Race apsolījis visas komponentes piegādāt savlaicīgi, lai jau 1.maijā Kandavā Latvija iekļūtu pasaules autosporta vēsturē - kā

pirmā valsts, kurā norisinājušās elektrisko kartingu sacensības ar valsts čempionāta statusu.
Foto: Publicitātes foto

Latvijas elektrokartingu čempionātā (EKČ) paredzēti seši posmi, no kuriem pirmais notiks 1.maijā Kandavā, otrais – 26.maijā Madonā, trešais – 9.jūnijā Smiltenē, ceturtais – 28.jūlijā Kandavā, savukārt piektais - 25.augustā SK 333, Ropažos. Noslēguma posms būs 29.septembrī Jelgavā.

Latvijas EKČ ietvaros savu dalību jau apstiprinājušas komandas no Daugavpils Būvniecības tehnikuma, Rīgas Tehniskās koledžas, Saldus BJC, Aizkraukles PVS, Rīgas Valsts tehnikuma Krāslavas struktūrvienības, Malnavas koledžas, Liepājas Valsts tehnikuma, Smiltenes tehnikuma un Ventspils tehnikuma. Ar vienu gokartu katrā posmā startēs arī LMT Autosporta Akadēmija, un

kartinga pilots būs pazīstamais motofrīstaila meistars Mārtiņš Aleksandrovičs.
Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu