Martins Dukurs: Mērķis ir piedalīties Pekinas olimpiskajās spēlēs

Titulētajam Latvijas skeletona braucējam Martinam Dukuram ir mērķis piedalīties 2022.gada Pekinas olimpiskajās spēlēs, televīzijas kanāla 360TV raidījumam «Hattrick» paziņoja sportists.

Februārī pašlaik 33 gadus vecais Dukurs Phjončhanas olimpiskajās spēlēs palika ceturtajā vietā, godalgu no rokām izlaižot pēdējā braucienā. Pēc sacensībām latvietis neslēpa vilšanos un norādīja, ka varētu likt punktu savai karjerai. Tomēr viņa tēvs Dainis Dukurs izteicās, ka emocijām jānorimst un tikai tad jāpieņem lēmums.

«Šīm sacensībām gatavojos četrus gadus, un tie nebija tie braucieni, ar kādiem es gribētu beigt savu karjeru,» raidījumā trešdien sacīja M.Dukurs.

«Jāsatiekas ar Latvijas Olimpisko vienību (LOV), jāizrunā. Varbūt jāizstāsta virziens, kādā vēlamies strādāt, jo visu laiku dzenamies pēc kausiem, bet, godīgi sakot, man ir viens mērķis. Es būtu gatavs daudz ko ziedot un daudz punu pierē dabūt. Nesaku, ka kaut ko atradīšu, bet tas ir variants, kā varētu tam pietuvoties.»

«Mērķis ir olimpiskās spēles,» atklāja M.Dukurs.

Latvietis arī norādīja, ka skeletona komandā būs izmaiņas - nepieciešami cilvēki, kuriem deg acis un kuri grib strādāt.

«Sajūtu ziņā šķiet, ka kaut ko vajadzētu pamainīt. Citādāk sēžam savā peļķē un plunčājamies,» atzina M.Dukurs, kurš gan noliedza, ka būtu nesaskaņas ar tēvu. «Ar viņu bija saruna un vienojāmies - ja katrs veidosim savu konceptu arī kamanās, tas būs veids, kā divas reizes ātrāk sapratīsim, vai esam kaut ko atraduši.»

M.Dukurs karjeras laikā ticis pie divām olimpiskajām medaļām - sudraba 2010.gadā Vankūverā un 2014.gadā Sočos. Tāpat viņš ir pieckārtējs pasaules un deviņkārtējs Eiropas čempions, kā arī savā īpašumā ieguvis astoņus Pasaules kausus.

Uz augšu
Back