LFF sākusi izmeklēšanu par aizdomīgu spēli starp divām pirmās līgas komandām

LETA
LFF sākusi izmeklēšanu par aizdomīgu spēli starp divām pirmās līgas komandām
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Reuters/ScanPix

Latvijas Futbola federācija (LFF) sākusi izmeklēšanu par pārbaudes spēli starp divām «komanda.lv» pirmās līgas komandām Rēzeknes FA/BJSS un Preiļu BJSS, vēsta LFF.

Piektdien «Mercure Rīga» kausa mačā Preiļu futbolisti ar 8:0 sagrāva Rēzeknes vienību, vairākām epizodēm radot aizdomas par spēles rezultāta iespējamu ietekmēšanu.

«Vēlamies informēt, ka kopš piektdienas, 23. marta, kad notika pirmās līgas komandu Rēzeknes FA/BJSS un Preiļu BJSS spēle Rīgā, LFF sākusi izmeklēšanu spēles aizdomīgā rakstura dēļ,» teikts LFF paziņojumā.

LFF arī atgādina, ka «Mercure Rīga» kauss futbolā nav LFF rīkots turnīrs.

«Tiesa, kā par futbolu atbildīgā organizācija Latvijā nedrīkstam palikt malā, ja mums rodas aizdomas par nesportisku rīcību,» uzsver LFF.

LFF Disciplinārlietu komisija (DK) pērn par spēļu rezultātu ietekmēšanu no sacensībām izslēdza un uz nenoteiktu laiku diskvalificēja «komanda.lv» pirmās līgas komandas «Jēkabpils»/JSC un «Ogre».

Vēl pirms tam pēc daudziem totalizatoru likmju uzraugu ziņojumiem no «SynotTip» Latvijas virslīgas futbola čempionāta tika izslēgta «Babīte»/«Dinamo» komanda.

Spēļu rezultātu sarunāšana arī iepriekš bijusi liela problēma Latvijas futbolā. Lai cīnītos pret rezultātu sarunāšanu sportā, Latvijā tika mainīta likumdošana, ieviešot kriminālatbildību par šādiem pārkāpumiem.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu