Latvijas Volejbola federācija apbalvo labākos

TVNET/LVF
Latvijas Volejbola federācija apbalvo labākos
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Publicitātes foto

Pirmoreiz Latvijas Volejbola federācija (LVF) atsevišķā pasākumā sveikusi pamatturnīra labākos «Credit24» meistarlīgā, Baltijas līgā un trijās nacionālajās līgās.

Trešdien Sporta centrā «Mežaparks» notika labāko pamatturnīra volejbolistu sumināšana. Pēc statistikas rādītājiem «Credit24» meistarlīgā par labāko tika atzīts «RTU/Robežsardze» volejbolists Gatis Garklāvs, Baltijas līgā – Linda Liniņa no VK «Jelgava», bet Nacionālajā līgā 1 – Kristaps Šepte no VK «Ventspils».

Pēc treneru balsojuma noteikti labākie spēlētāji Nacionālajā līgā 2 vīriešiem un Nacionālajā līgā sievietēm. Par labāko atzīts Matīss Pētersons (Dundaga) un Alise Pētersone («OC Limbaži/Zeltaleja»).

«Abām Baltijas valstu mēroga līgām tiek vairāk uzmanības, bet Nacionālo līgu spēlētāji un komandas paliek nedaudz ēnā. Tāpēc nolēmām izcelt tos, par kuriem mediji ikdienā raksta mazāk. Mēs federācijā zinām, kuri ir labākie, bet vēlamies, lai par viņiem vairāk uzzina arī citi un, lai arī spēlētāji sajustu, ka viņi tiek novērtēti,» par jaunās tradīcijas ieviešanas apsvērumiem stāsta LVF sacensību koordinatore Ināra Brokāne. «Šī mums ir lieliska iespēja pateikt paldies arī tiem cilvēkiem, kuri ikdienā organizē klubu dzīvi, uztur tos un atbalsta, jo viņu ieguldījums volejbolā Latvijā, sevišķi Nacionālajās līgās, ir ļoti nozīmīgs, bet ne vienmēr tiek attiecīgi novērtēts.»

Jauno pasākumu atsaucīgi uzņēmuši arī mūsu draugi un atbalstītāji, no kuriem šoreiz klātienē spēlētājus sveica SIA «Jānis Roze» reklāmas un sabiedrisko attiecību daļas vadītāja Ilze Veisbārde, kā arī tika pasniegtas «Pafbet» balvas. Tāpat šī ir lieliska iespēja būt kopā ar sportistiem un izjust viņu prieku par atzinības saņemšanu klubu pārstāvjiem.»

Šo iespēju labprāt izmantoja Jelgavas novada sporta centra direktors un VK «Jelgava» prezidents Vladislavs Beitāns, Olimpiskā centra «Limbaži» valdes priekšsēdētāja Baiba Martinsone un «OC Limbaži/Zeltaleja» trenere Inga Vētra, RTU Sporta centra direktors Egons Lavendelis, VK «Ventspils» prezidents Matīss Kaņeps un Dundagas novada domes priekšsēdētājs Aldis Felts.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu