Ekmanis: Jāpriecājas par medaļu, bet priekšā vēl liels darbs!

TVNET
Ekmanis: Jāpriecājas par medaļu, bet priekšā vēl liels darbs!
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Olimpiskais reportieris Edgars Buļs ir sagatavojis jaunāko reportāžu no Phjončhanas, uz sarunu aicinot Latvijas bobsleja federācijas ģenerālsekretāru Zinti Ekmani. Intervijā Zintis atklāj, kāds bija ceļš līdz olimpiskajai bronzai un kāda nākotne gaida bobsleja komandu pēc stūmēja Daumanta Dreiškena aiziešanas.

Bobslejisti Latvijai uzdāvināja vienīgo medaļu Olimpiādē, un Zintis Ekmanis intervijā atklāj, cik lielu spriedzi sportisti izjuta, cīnoties par panākumiem. Komandai bija ļoti svarīgs līdzjutēju atbalsts, un Zintis ir pārliecināts – labās domas materializējās un palīdzēja sasniegt rezultātus.

Neskatoties uz medaļu, bobsleja komandas sastāvā plānojas izmaiņas - stūmējam Daumantam Dreiškenam šī Olimpiāde, iespējams, ir pēdējās sacensības karjerā. Zintis Ekmanis skaidro, kādi ir komandas turpmākie plāni un kurš nākotnē varētu aizstāt Daumantu. Federācijas ģenerālsekretārs ir atklāts - sportistiem uzstādīta augsta latiņa, un būs daudz jāstrādā, lai sagatavotu jaunus, spēcīgus bobslejistus.

Seko līdzi Latvijas sportistu sacensību tiešraidēm LMT Mājas viedtelevīzijas LTV7 kanālā un skaties interesantāko notikumu reportāžas no Phjončhanas Ziemas Olimpiskajām spēlēm ik dienu arī lietotnē LMT Straume un internetā.

Skatītāji ir aicināti atbalstīt mūsu sportistus un iesaistīties Twitter diskusijās ar tēmturi #LatvijaKorejā.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu