Kanādas krosa slēpotājs Phjončhanā arestēts par dzērumā veiktu mašīnas zādzību

Kanādas slēpošanas krosa sportists Deivs Dankans (pirmais no labās) FOTO: Reuters/LETA

Kanādas slēpošanas krosa sportists Deivs Dankans Phjončhanā nokļuvis policijas iecirknī par olimpisko spēļu laikā dzērumā veiktu mašīnas zādzību.

Kā vēsta raidsabiedrība CBC, 35 gadus vecais sportists incidentā sestdien agri no rīta bija iesaistīts ar vismaz vēl vienu Kanādas delegācijas dalībnieku, kurš nav sportists. Savukārt Dienvidkorejas mediji ziņo, ka pāris aizturēts netālu no olimpiskā ciemata.

Tiek vēstīts, ka viņi aizdzinuši mašīnu, kuras īpašnieks ielas malā bija atstājis to ar darbojošos dzinēju. Policija paziņojusi, ka mašīnu stūrējušais kanādietis, kura identitāte netiek izpausta, atradās alkohola reibumā.

Dankans olimpiskajās spēlēs ieņēma astoto vietu, finišējot kā pēdējam mazajā finālā.

Kā zināms, arī Riodežaneiro olimpisko spēļu noslēgumā pirms pusotra gada notika līdzīgs incidents. Toreiz slavenais amerikāņu peldētājs Raiens Lohte, atgriežoties no kādas privātas ballītes, iekūlās nepatikšanās.

Lohte apgalvoja, ka, ar taksi atgriežoties olimpiskajā ciematā, mašīnu apstādinājis kāds vīrietis, kuram pie krūtīm bijusi policijas nozīme. Vīrietis Lohtem pielicis pie deniņiem ieroci un peldētājus aplaupījis. Vēlāk Lohte gan skaidroja, ka laupīšana notikusi degvielas uzpildes stacijā.

Brazīlijas policija sāka izmeklēšanu, un tajā noskaidrojās, ka peldētāji ir nekaunīgi melojuši, jo nekāda laupīšana nebija notikusi. Policija paziņoja, ka amerikāņi izdemolējuši benzīntanka tualeti un uzvedušies izaicinoši, piemēram, urinējuši pie uzpildes stacijas logiem. Pēc tam viņiem izcēlies konflikts ar benzīntanka darbiniekiem, kuri pauduši neapmierinātību par viesu uzvedību.

Darbinieki izsaukuši policiju, taču līdz tās atbraukšanai abas puses jau bija vienojušās un amerikāņi bija samaksājuši kompensāciju par izdemolēto tualeti. Tomēr Lohtes meli pēc tam izraisīja lielu starptautisko rezonansi.

    Uz augšu
    Back