Video: Melbārdis atklāti par medaļu, stūmēju maiņu un gandrīz pacelto balto karogu!

Oskars Melbārdis FOTO: publicitātes

Olimpiskais reportieris Edgars Buļs ir sagatavojis jaunāko reportāžu no Phjončhanas - sarunu ar bobsleja zvaigzni Oskaru Melbārdi, kurš kopā ar stūmēju Jāni Strengu vakar Latvijai izcīnīja pirmo Olimpisko medaļu.

Dienu pēc izcīnītās bronzas Edgars tiekas ar bobsleja divnieku ekipāžas pilotu Melbārdi, lai aprunātos, kādas ir sajūtas - būt par medaļas īpašnieku. Oskars sarunā neslēpj, ka ceļš līdz vietai uz pjedestāla bija gan emocionāli, gan fiziski smags, turklāt pirms Olimpiādes gūtā trauma pamatīgi iedragāja ticību, ka viss izdosies.

Neilgi pirms sacensībām treneris pieņēma lēmumu nomainīt Melbārža ekipāžas stūmēju Daumantu Dreiškenu pret Jāni Strengu. Oskars pastāstīs savu redzējumu par trenera lēmumu un atklās, kā vērtē Jāņa fizisko sagatavotību.

Edgaram Buļam izdosies noskaidrot, ka Oskaram Melbārdim ir īpašs bobsleja divnieku un četrinieku ekipāžu rezultātu pareģošanas blociņš. Melbārdis gan vēlējās saglabāt intrigu par pareģotajiem četrinieku braucienu rezultātiem, vien atklājot, ka divnieku ekipāžas sasniegtais rezultāts ir tuvu tam, kāds tika pareģots.

Uz augšu
Back