Olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijas laikā gaidāms pamatīgs sals

LETA/AFP
Olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijas laikā gaidāms pamatīgs sals
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Pamatīgs aukstums izraisījis bažas par veiksmīgu Phjončhanas olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijas norisi.

XXIII Ziemas olimpiskās spēles Dienvidkorejas pilsētā Phjončhanā tiks atklātas piektdien, bet šobrīd sacensību norises vietu sasniedzis ievērojams aukstums, naktīs gaisa temperatūrai noslīdot pat zem -20 grādiem pēc Celsija.

Lielā aukstuma dēļ sportistu un delegāciju pārstāvji varētu izvēlēties izlaist olimpisko spēļu atklāšanas ceremoniju. Viena no valstīm ir Itālija, kas baidās no lielā aukstuma, turklāt delegācijas vadība mudinājusi tās dalībniekus pasākuma laikā nemitīgi kustēties. Savukārt komandas ārsti likuši treneriem un personālam, kam ir sirds problēmas, palikt siltumā.

Tāpat arī vairāki Jaunzēlandes delegācijas pārstāvji izteikuši šaubas, vai maz piedalīsies atklāšanas ceremonijā.

Olimpisko spēļu atklāšanas ceremonija notiks stadionā, kam nav jumta.

Sagaidāms, ka Olimpiādes atklāšanas brīdī gaisa temperatūra varētu būt ap -10 grādiem pēc Celsija, kas pašreizējos apstākļos pat ir gana silti. Tiesa, sportistu iznākšana stadionā un uzkavēšanās tajā uz pāris stundām vēl joprojām tiek uzskatīta par izaicinājumu. Turklāt situāciju pasliktina arī Phjončhanā esošais vējš, kas gaisa temperatūrai liek šķist vēl zemākai.

Pagaidām pastāv iespējamība, ka Phjončhanas olimpiskās spēles varētu būt vienas no aukstākajām vēsturē.

Ziemas olimpiskās spēles Phjončhanā, Dienvidkorejā, norisināsies no 9. līdz 25. februārim, sportistiem sadalot 102 medaļu komplektus 15 dažādos sporta veidos.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu