Indrašis: Mačā pret Šveices izlasi nekas negāja no rokas

Latvijas komandai Rīgas «Dinamo» otrdien Davosas pilsētā notiekošā Špenglera kausa izcīņas pirmajā mača pret mājinieci Šveici nekas nav gājis no rokas, norādīja rīdzinieku uzbrucējs un kapteinis Miks Indrašis.

Rīgas «Dinamo» otrdien ar 1:6 zaudēja Šveicei, bet jau trešdien Latvijas komandu gaida tikšanās ar Somijas klubu Hāmēnlinnas HPK.

«Pret Šveici nesanāca nekas no tā, ko gribējām un kas bija iecerēts. Mums nekas negāja no rokas,» sarunā ar Rīgas «Dinamo» pārstāvi teica Indrašis. «Varbūt fiziski nejutāmies tā, kā vajadzēja. Nevarējām paskriet līdzi. Pirms spēles treniņā jutos daudz labāk, bet mačā bija sajūta, ka uz muguras ir svaru bumba, kas jānes kalnā.»

«Kad guvām vārtus un rezultāts kļuva 1:3, bija sajūta, ka varam lauzt šo spēli. Bet tad atkal diezgan ātri ielaidām vārtus un «nosēdāmies«. Netikām ar viņiem galā,» atzina Indrašis.

Toriāni vārdā nosauktās apakšgrupas spēle starp Rīgas «Dinamo» un HPK trešdien sāksies plkst.16.10 pēc Latvijas laika un tiešraidē to translēs televīzijas kanāls «Best4Sport».

«Spēle pret Šveices izlasi ir jāaizmirst pēc iespējas ātrāk. Cerams, nākamajā spēlē būs vieglāk. Pret somiem arī būs ātrs hokejs, viņi skries un sitīsies. Mums jābūt tam gataviem un «jāiet ar pilnu ručku»,» uzsvēra rīdzinieku kapteinis.

Rīgas «Dinamo» Špenglera kausa piedalās otro reizi. Debija bija 2011.gadā, kad rīdzinieki tika līdz finālam, taču toreiz izšķirošajā spēlē zaudēja turnīra saimniekiem «Davos» hokejistiem.

Uz augšu
Back