Spānijas čempionāta 17.kārtas cīņā «Barcelona» viesos uzvarēja ar rezultātu 3:0 (0:0), šajā mačā parādot baudāmu futbolu un dominējot laukumā spēles otrajā daļā.
Pirmajā puslaikā sākumā labāki bija «Real» spēlētāji, ceturtajā minūtē Krištianu Ronaldu gūstot arī vārtus, taču tie aizmugures stāvokļa dēļ netika ieskaitīti. Turpinājumā ritēja līdzvērtīgāka spēle, labu iespēju 30.minūtē neizmantojot «Barcelona» spēlētājam Paulinju, kurš palika viens pret madridiešu vārtsargu Keiloru Navasu, taču duelī labāks bija pēdējais.
Savukārt vēl pēc divām minūtēm laba iespēja bija Ronaldu, taču viņa sitienu atvairīja «Barcelona» vārtsargs Marks Andrē ter Štēgens. Pirmā puslaika beigās rezultātu varēja atklāt «Real» spēlētājs Karims Benzemā, taču, sitot ar galvu, viņš trāpīja pa vārtu stabu.
Situācija laukumā krasi mainījās otrajā puslaikā, kurā «Barcelona» piederēja liels pārsvars. Vispirms 54.minūtē pēc teicamas saspēles sitiena pozīcijā nonāca Svaress, kurš savu iespēju garām nelaida.
Savukārt vēl pēc desmit minūtēm «Barcelona» veica vēl vienu ļoti bīstamu uzbrukumu, kurā bumba trāpīja pa vārtu stabu. Izdarot atkārtotu sitienu, bumba lidoja «Real» vārtos, taču to ar roku atsita «Real» aizsargs Dani Karvahals, nopelnot sarkano kartīti, kā arī 11 metru soda sitienu uz saviem vārtiem.