Nākamnedēļ sāks tirgot biļetes uz Brieža un Usika cīņu

Mairis Briedis FOTO: Kaspars Meinerts/TVNET

Latvijas labākā boksera Maira Brieža un ukraiņa Oleksandra Usika pasaules boksa supersērijas pirmā smagā svara pusfināla cīņas biļetes sāks tirgot pirmdien. To cena būs sākot no 50 eiro, piektdien pavēstīja sacensību rīkotāji.

Biļetes sāks tirgot pirmdien plkst. 13 pēc Latvijas laika un tās būs nopērkamas «bilesuserviss.lv». Biļešu cenas būs no 50 eiro, kas ir dārgāk nekā uz Brieža un Maika Peresa ceturtdaļfināla cīņu, uz kuru biļešu cena bija no 20 eiro.

Brieža un Usika duelis norisināsies 27.janvārī «Arēnā Rīga», bet cīņas uzvarētājs supersērijas finālā tiksies ar kubieti Junieru Dortikosu vai krievu Muratu Gasijevu.

Iepriekš izskanēja informācija, ka Brieža un Usika cīņa varētu notikt kā Latvijā, tā Ukrainā, kā iespējamu vietu minot arī ASV pilsētu Čikāgu.

Briedis septembrī supersērijas ceturtdaļfinālā pēc punktiem pieveica Maiku Peresu no Kubas, aizstāvot Pasaules Boksa padomes (WBC) čempiona jostu. Tikmēr Usiks savā ceturtdaļfinālā pārspēja vācieti Marko Huku.

Brieža un Usika cīņā uz likmes būs ne tikai WBC, bet arī ukrainim piederošā Pasaules Boksa organizācijas (WBO) josta, savukārt sacensību čempions kļūs par visu četru prestižāko jostu īpašnieku.

Brieža un Peresa cīņa notika tieši «Arēnā Rīga». Tā izpelnījās lielu skatītāju interesi, turklāt pēcāk saņēma uzslavas no boksa supersērijas rīkotājiem.

Pašlaik 32 gadus vecais Briedis savas profesionāļa karjeras laikā izcīnījis uzvaras visās 23 cīņās, 18 gadījumos panākumu gūstot ar nokautu. Savukārt 30 gadus vecais Usiks uzvarējis visās 13 cīņās, tostarp 11 ar nokautu. Ukrainis šajā turnīrā tiek uzskatīts par galveno favorītu.

Usiks 2012.gadā kļuva par Londonas olimpisko spēļu čempionu, triumfējot smagsvaru svara kategorijā.

Tikmēr otrā pusfinālā Dortikoss ar Gasijevu 3.februārī spēkosies Sočos «Boļšoi» arēnā, kur 2014.gadā notika olimpisko spēļu hokeja turnīrs.

Dortikoss ceturtdaļfinālā pārspēja krievu Dmitriju Kudrjašovu, savukārt Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) čempions Murats Gasijevs no Krievijas uzveica poli Kšištofu Vlodarčiku.

Fināls nākamā gada maijā risināsies Saūda Arābijas pilsētā Džidā.

Supersērijas čempions ne tikai iegūs Muhameda Ali vārdā nosauktu balvu, bet arī kļūs par visu četru prestižāko pasaules čempiona jostu īpašnieku, pie viena nopelnot iespaidīgu naudas balvu, kas mērāma vairākos miljonos dolāru.

    Uz augšu
    Back