- Tas neuzliek spiedienu, ja pirms spēles pasaka, ka tevi vēros skauti?
- Varbūt nedaudz. Kad biju jaunāks, spiediens bija lielāks. Ja spēles gaitā kļūdos, ir neliels pārdzīvojums, bet kopumā cīņas gaitā es aizmirstu par to, vai manu sniegumu vērtē kāds skauts. Mēģinu spēlēt savu spēli. Tagad esmu kļuvis pieaugušāks gan fiziski, gan garīgi, turklāt uz mūsu mačiem nāk 5000-6000 cilvēku. Līdz ar to ir jāspēj sadzīvot ar spiedienu. Mēģinu spēlēt tā, lai laukumā es būtu redzams, un šajā gadījumā nav pat svarīgi, vai mani vēro skauts vai vienkāršs skatītājs.
- Kā tu sevi raksturo kā hokejistu, esi vairāk spēka uzbrucējs?
- Konkrētas atbildes man nav, bet, jā, esmu vairāk spēka uzbrucējs, kurš dodas uz vārtiem, stāv to priekšā un met. Es gan neesmu tāds, kurš atrodas tikai vārtu priekšā, – man patīk kontrolēt ripu, veidot vārtu gūšanas iespējas un apvadīt pretiniekus. Klasiski spēka uzbrucēji vairāk lien uz vārtiem un nav tik tehniski. Man vairāk patīk tieši tehniskā spēle. Laukumā neesmu visātrākais spēlētājs, taču, kad vajag «ieslēgt kājas», varu šo to izdarīt.
- Studēju biznesu. Studiju pirmajā gadā vēl var studēt vispārīgi, bet pēc tam ir jāizvēlas kāds konkrēts virziens, piemēram, biznesa vadība. Tiek iedota garša no katra novirziena, lai es pēc tam saprastu, ko vēlos studēt. Tas man patīk, jo pirmajā gadā nav liela spiediena, ko tad īsti vajadzētu mācīties. Jebkurā laikā varu kaut ko pamainīt. Es ļoti gribēju būt inženieris, bet ar hokeju šo profesiju ir grūti apvienot, jo ļoti daudz jāmācās. Mums katru dienu treniņi ir trīs četras stundas, pēc kuriem esmu noguris. Nevaru iedomāties, ka es varētu mācīties vēl četras piecas stundas dienā, lai nākotnē kļūtu par inženieri. Šobrīd gribu spēlēt hokeju un nevēlos «ienirt» mācībās. Es ne tikai hokejā trenējos ar komandu, bet arī individuāli, un tas jau aizņem gana daudz laika.