Savukārt piektais labākais piespēlētājs turnīrā ir Latvijas izlases saspēles vadītājs Jānis Strēlnieks, kurš vidēji mačā asistējis 6,6 rezultatīvos uzbrukumos, kamēr pirmo vietu ar 7,2 piespēlēm ieņem lietuvietis Mants Kalnietis, lietuviešiem turnīru noslēdzot astotdaļfinālā.
Šajā čempionātā Strēlnieks mačā pret Beļģiju veica 13 rezultatīvas piespēles, labojot Latvijas izlases rekordu Eiropas čempionātos. 2001.gadā ar 12 rezultatīvām piespēlēm izcēlās Raimonds Miglinieks.
Pēc četrām kārtām Strēlnieks bija labākais piespēļu dalītājs, taču nedēļas nogalē gūtās infekcijas dēļ viņš nevarēja pilnvērtīgiem spēkiem aizvadīt spēli pret Turciju, otrajā puslaikā nespēlējot un paliekot bez rezultatīvām piespēlēm.
Timma realizējis 53,8% tālmetienu, kas viņam dod astoto vietu turnīra labāko snaiperu sarakstā, kamēr Porziņģis ar 89,6% ir septītais labākais soda metienu izpildītājs, bet metienos no spēles viņš ar 53,4% ir astotais.
Labākais cīnītājs zem groziem Latvijas izlasē arī bija Porziņģis, kurš vidēji mačā savāca 5,9 atlēkušās bumbas, kas viņam šajā statistikas rādītājā dod 24.vietu. Līderis ar 12,0 bumbām zem groziem ir lietuvietis Jons Valančūns.
Pēc spēles ar Slovēniju Latvija saglabājusi pirmo vietu rezultatīvāko izlašu sarakstā, vidēji mačā gūstot 91,6 punktus, kamēr otrā ir Slovēnija ar 89,7 punktiem spēlē.
No spēles latvieši trāpīja 49,3% metienu, ieņemot trešo vietu. Viņi trāpīja 84,4% soda metienu, kas ir labākais rādītājs, divpunktu metienos latvieši ar 56,2% ir trešie, bet no perimetra ar 39,9% precizitāti otrie.
Vidēji mačā Latvijas izlase veic 24,3 rezultatīvas piespēles, kas ir otrs labākais rādītājs, bet cīņā par atlēkušajām bumbām Latvija ieņem vien 15.vietu, tiekot pie vidēji 33,7 bumbām spēlē. Visbeidzot, vidēji mačā Latvija pieļāva 11,0 kļūdas, bet mazāk spējušas vien Itālija un Ungārija.