LMT Straume piedāvā: Skaties tiešraidē EČ pludmales volejbolā

FOTO: Publicitātes foto

Šodien Majoru pludmalē Jūrmalā risinās Eiropas čempionāta pludmales volejbolā finālsacensību trešā diena. Izslēgšanas spēļu turnīrā iekļuvuši trīs Latvijas vīru dueti Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš, Mārtiņš Pļaviņš/Haralds Regža un Rihards Finsters/Edgars Točs, bet dāmu sacensības izslēgšanas turnīrā no otrās kārtas sāks Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka.

Visas spēļu tiešraides un videoierakstus skaties LMT Straumē un LMT Mājas viedtelevīzijā: http://straume.lmt.lv/pludmales-volejbols-2017

2017 CEV Eiropas čempionāta fināls pludmales volejbolā risināsies no 16. līdz 20. augustam Jūrmalas pludmales centrā Majoros, Latvijā. Tas iekļauts Starptautiskās Volejbola federācijas (FIVB) 2017. gada oficiālajā pludmales volejbola kalendārā un starptautiskajā turnīru sistēmā. Šis ir augstākā līmeņa pludmales volejbola turnīrs, kāds organizēts Baltijā. Par Eiropas čempionu titulu cīnīsies reitinga 32 vadošie vīriešu un sieviešu volejbolistu dueti.

CEV pludmales volejbola Eiropas čempionāta finālu organizē Latvijas Volejbola federācija ar Latvijas Valsts un Jūrmalas pašvaldības atbalstu. Eiropas čempionāta finālam Jūrmalas pludmales centrā īpaši tiks izveidoti seši pludmales volejbola laukumi – četri laukumi spēlēm un divi – iesildošie laukumi. Fināla spēles notiks centrālajā stadionā, kas tiks izbūvēts sacensību vajadzībām un kurā būs vairāk nekā 3000 skatītāju vietu.

Uz augšu
Back