Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Tāllēcēja Grīva: Devītā vieta ir fantastisks sasniegums, bet arī sāpīga

LETA
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Latvijas tāllēcēja Lauma Grīva uzskata, ka viņas izcīnītā devītā vieta pasaules vieglatlētikas čempionātā ir fantastisks sasniegums, tomēr vienlaikus tā arī ir sāpīga, jo tikai divi centimetri sportisti šķīra no pirmā astotnieka.

Piektdien aizvadītajās finālsacensībās Grīva jau pirmajā mēģinājumā lēca 6,54 metrus tālu, tomēr viņu vien nieka tiesa šķīra no pirmā astotnieka, kas būtu ļāvis izpildīt vēl trīs mēģinājumus.

«Kad iznācu sektorā, jutos lieliski. Vējš bija savāds, jo ik pa laikam mainījās tā virziens,» Latvijas Vieglatlētikas savienība (LVS) citē Grīvu. «Pirmais lēciens sanāca labi, bet tehniski ne pārāk precīzi. Parasti gan sāku pieticīgi un tad lēnām lieku klāt.»

«Laikam otrajā lēcienā, ko pārkāpu, nedaudz kļūdījos ar ieskrējienu. Emocionāli nejutu atšķirību starp kvalifikācijas un fināla sacensībām,» pauda atlēte.

«No šī stadiona atvadīšos ar divējādām sajūtām - no vienas puses devītā vieta pasaulē ir fantastisks sasniegums, bet vienlaicīgi tas ir arī ļoti sāpīgi. Ceturtās, devītās, trīspadsmitās vietas - tas nav patīkami,» stāstīja Grīva. «Visas meitenes bija ļoti spēcīgas. Bija prieks startēt kopā ar viņām.»

Grīva pasaules čempionātos, Eiropas čempionātos vai olimpiskajās spēlēs startēja jau septīto reizi un viņai pirmoreiz izdevās pārvarēt kvalifikāciju.

Grīva sasniegusi līdz šim augstāko rezultātu starp Latvijas sportistiem pasaules čempionātā. Nedēļas nogalē starts atlicis vien soļotājai Agnesei Pastarei, kura reāli nepretendēs uz vietu pie desmitnieka robežas.

Kā vēstīts, tāpat šajā pasaules čempionātā Gunta Latiševa-Čudare izcīnīja 12.vietu 400 metru skrējienā, bet Anete Kociņa bija 13.pozīcijā šķēpmešanā.

Pirms diviem gadiem Pekinā Laura Ikauniece-Admidiņa izcīnīja bronzas medaļu septiņcīņā, bet Sinta Ozoliņa bija septītā šķēpamešanā.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu