Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Rallijs Latvija notiks jūlijā, apvienos piecas autosporta disciplīnas

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: Raimonds Volonts, www.volontsphotography.com

2017. gada Latvijas rallija čempionāta posms Rallijs Latvija šogad mainījis norises laiku un no rudens pārcēlies uz vasaras siltāko mēnesi – rallijs notiks 22. un 23. jūlijā. Rallijs Latvija saglabājis arī rudenim atbilstoši krāsainu disciplīnu un sacensību skaits – rallijs iekļauts ne vien nacionālas, bet arī starptautiskas nozīmes kalendāros. Autosportistiem būs iespēja cīnīties par uzvaru kopumā septiņu dažādu čempionātu un kausu ieskaites klasēs.

Rallijs Latvija notiks mazāk kā pēc mēneša, 22. un 23. jūlijā, un arī šogad vienuviet pulcinās ne vien mūsdienu rallija automašīnas, bet arī vēsturiskos automobiļus. Dalībniekiem, kuri startēs ar modernāko sporta tehniku, šoreiz būs iespēja izcīnīt punktus gan Latvijas rallija čempionātā, gan arī FIA Baltijas rallija trofejas ieskaitē.

Atbilstoši sportiskajai hierarhijai, pakāpienu zemāk ierindojams Latvijas rallijsprinta čempionāta posms, kura dalībniekiem paredzēta līdz 60 km gara sportiskā distance. Ātrumposmu norise plānota sestdien, 22. jūlijā.

Foto: Raimonds Volonts, www.volontsphotography.com

Autosportistiem, kuri vēl tikai uzsāk savu rallija karjeru savas prasmes arī šogad būs iespējams pārbaudīt trīs savam sagatavotības līmenim atbilstošās sacensībās – rallija supersprintā (22.jūlijs) un minirallijā (23.jūlijs).

Par īpaši krāšņu Rallijs Latvija sastāvdaļu šogad izvērtīsies vēsturisko automašīnu starts Historic Rally Latvija. Sacensības, kas norisināsies kopumā trīs dienas – no 21. līdz 23. jūlijam, tiks sarīkotas divās daļās – atsevišķi nodalot regularitātes un sporta ieskaitē startējošos dalībniekus. Historic Rally Latvija regularitātes ekipāžām paredzētas trīs ieskaites klases - Regularity Expert, Regularity Historic un LAF rallija veterāni. Tikmēr Historic Rally Latvija sporta režīma ekipāžām paredzētas kopumā trīs ieskaites – absolūtais vērtējums, Historic 2WD, Historic Lada Classic.

Foto: Raimonds Volonts, www.volontsphotography.com

«Prieks, ka mainoties rallija norises laikam, izdevies saglabāt ātrumposmu ģeogrāfiju Jūrmalā, Tukumā un Biķernieku trasē. Esmu pārliecināts, ka visu disciplīnu dalībniekiem un skatītājiem tas sniegs jaunu un vērtīgu pieredzi – pēc ilgāka laika perioda šis būs pirmais Latvijā notiekošais vasaras rallijs! Tāpat vēlos arī atgādināt dalībniekiem, ka jau jūlijā sākumā ir pieteikumu pieņemšanas beigu termiņš – atbilstoši FIA prasībām rallija ekipāžām tas noteikts 7. jūlijā, bet rallijsprinta, minirallija un vēsturiskā rallija ekipāžām – 10. jūlijā!» tā Rallijs Latvija rīkotājs Jānis Krastiņš.

Foto: Raimonds Volonts, www.volontsphotography.com

Rallijs Latvija pateicas partnerim Jūrmalas pilsētas domei par atbalstu Latvijas rallija čempionāta posma sarīkošanā, kā arī izsaka pateicību sponsoram Conti STL. Liels paldies atbalstītājiem Autobrava, Hydroscand un Prodex. Informatīvo atbalstu nodrošina TVNET.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu