Armands Šķēle: Gribu spēlēt vēl vismaz divus gadus

Aizvadītā sezona dažādu veselības problēmu dēļ izvērtās grūta un sarežģīta, taču par spīti tam pieredzējušais Latvijas basketbolists Armands Šķēle grib spēlēt vēl vismaz divas sezonas, atklāja pats basketbolists, kurš ceturtdien kopā ar «VEF Rīga» komandu kļuva par Latvijas čempionu.

«VEF Rīga» ceturtdien savā laukumā «Arēna Rīga» finālsērijas ceturtajā spēlē svinēja panākumu ar rezultātu 78:69, sērijā līdz četrām uzvarām pārliecinoši triumfējot ar 4-0, pēc gada pārtraukuma atgūstot valsts labākā basketbola kluba godu. «VEF Rīga» par LBL čempioniem kļuva piekto reizi kluba vēsturē.

Šķēle cirkšņa savainojuma dēļ finālsērijā pret «Ventspils» komandu laukumā nedevās, taču sezonas gaitā daudz palīdzēja komandai.

«Jau no pagājušā gada fināliem man ir problēmas ar cirksni. Sezonas laikā savainojumu atsvaidzināju, turklāt kādu laiku izlaidu arī aklās zarnas dēļ. Visa sezona bija tāda saraustīta. Vienotās līgas mačos pret «Zeņit» atkal sajutu cirksni. Ārsts teica, ka jāizlaiž 2-3 nedēļas, taču ja būtu ļoti vajadzējis palīdzēt, mēģinātu spēlēt, bet šoreiz mazliet padomāju par savu veselību,» skaidroja Šķēle.

Par spīti veselības problēmām viņš gan ir apņēmības pilns turpināt basketbolista karjeru. «Turpināšu spēlēt. Redzēs, kas būs nākamsezon. Pa vasaru jāpatrenējas, jāpastrādā vairāk uz vājajām vietām un tad jau var skatīties, kas tālāk. Šī sezona ar visādām špricēm bija diezgan traka, bet mēģināju palīdzēt komandai. Tomēr man jau kā veterānam ar to ir jārēķinās,» atzina 33 gadus vecais basketbolists, kurš pērn par LBL čempionu kļuva «Valmiera»/ORDO rindās.

Viņš atzina, ka finālsērijas iznākums un «VEF Rīga» pārliecinošais triumfs ir negaidīts.

«Finālsērijā 4-0 ir negaidīts rezultāts. Vispār neatceros, kad pēdējo reizi fināls tika noslēgts pēc četriem mačiem. Acīmredzot spēles un pieredze VTB Vienotajā līgā palīdzēja mūsu spēlētajiem progresēt, kas ļāva uz sezonas beigām būt labākā formā. Domāju, ka beigās finālu izšķīra mūsu pieredze, jo vairāki mūsu basketbolisti ir spēlējuši augstākā līmenī,» teica basketbolists.

«Ventspils» komandā šosezon spēlēja Armanda jaunākais brālis Aigars Šķēle, taču šoreiz brāļu duelis laukumā izpalika. «Protams, ir žēl, ka finālā nesanāca duelis pret brāli. Man tieši šādas spēles patīk. Tomēr tāda ir dzīve. Nevajag forsēt, ja vēlies vēl uzspēlēt. Gribu spēlēt vēl vismaz divus gadus. Pagājušajā gadā ar «VEF Rīga» noslēdzu līgumu uz gadu, tagad kļūšu par brīvo aģentu. Vasarā runāšu ar savu aģentu un skatīsimies, kā būs,» pauda vecākais no brāļiem Šķēlēm.

Par Latvijas čempioniem «VEF Rīga» kļuva arī laika posmā no 2011. līdz 2013.gadam, kā arī 2015.gadā, savukārt pērn finālā dramatiskā cīņā cieta neveiksmi pret «Valmiera»/ORDO, pretiniekiem zaudējot septiņu maču sērijā ar 3-4. Savukārt «Ventspils» komanda, kura ir deviņkārtēja Latvijas čempione, finālā zaudēja septīto reizi vēsturē, piedevām pēdējās četras neveiksmes ir bijušas tieši pret «vefiņu».

Uz augšu
Back