Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Nedēļas nogalē notiks ikgadējais Ķekavas velomaratons

FOTO: Publicitātes foto

Sestdien, 20. maijā, jau ceturto gadu pēc kārtas Pierīgā norisināsies Ķekavas velomaratons, kurā ir aicināti piedalīties gan pieredzējuši riteņbraukšanas profesionāļi, gan arī visi šā sporta veida cienītāji.

Aktīvie dalībnieki, kā allaž, varēs pārbaudīt savus spēkus kādā no četrām piedāvātajām distancēm dažādām vecuma un kvalifikācijas grupām, sacenšoties par vērtīgām balvām un pavadot nedēļas nogali pozitīvi enerģisku emociju zīmē.

Ķekavas velomaratons Latvijas sporta dzīves kontekstā ir unikāls notikums – arī šogad tā aizraujošā trase Ķekava – Daugmale - Baldone - Ķekava būs pielīdzināma leģendārā vienas dienas velobrauciena «Parīze-Rubē» trasei, jo sacensību garākās distances vedīs gan pa šoseju, gan arī pa grants segumu, aizsākoties un noslēdzoties Ķekavas pagasta «Bultās» pie vietējā sporta kluba.

Par pavasarīgu tradīciju kļuvušā pasākuma mērķis ir popularizēt riteņbraukšanas sportu Latvijā, paaugstināt pašmāju riteņbraucēju meistarības līmeni, kā arī veicināt aktīvu un veselīgu dzīvesveidu novada iedzīvotāju un viesu vidū.

Kā izaicinājumiem bagātākais sacensību posms velomaratona dalībniekiem tiks piedāvāta 80 km garā un dinamiskā Sporta distance, kurā piedalīties varēs licencēti sportisti, kas sasnieguši 18 gadu vecumu. To papildinās plaši iecienītā Tautas distance 45 km garumā, kas dalībniekiem ļaus startēt kā individuāli, tā arī komandas sastāvā.

Saliedējošā Ģimeņu distances parāde (10 km) jau tradicionāli pulcēs aktīvākās un radošākās ģimenes no visiem Latvijas reģioniem, savukārt Bērnu distance (0,5-1 km) arī pašiem mazākajiem divriteņu stūrētājiem ļaus piedzīvot sacensību cienīgus mirkļus. Kā ierasts, arī šogad rezultatīvākie dalībnieki savā īpašumā iegūs naudas prēmijas un citas vērtīgas balvas.

Uz augšu
Back