Sieviešu basketbola zvaigzne Taurasi apprecējusi savu kādreizējo komandas biedreni Peniju Teilori

Penija Teilore

FOTO: Reuters/LETA

Viena no šī brīža lielākajām sieviešu basketbola zvaigznēm Diāna Taurasi pagājušajā nedēļas nogalē apprecējusi savu kādreizējo komandas biedreni Peniju Teilori.

Kāzu ceremonija sestdien notikusi dienu pirms Fīniksas «Mercury» komanda aizvadīja jaunās Sieviešu Nacionālās basketbola asociācijas (WNBA) sezonas pirmo spēli - Taurasi ir vienības spēlētāja, bet Teilore pilda spēlētāju attīstības nodaļas direktors funkcijas.

«Viena no laimīgākajām dienām, kas mums bijusi,» Taurasi teica pēc svētdienas spēles, kad «Mercury» ar 58:66 piekāpās Dalasas «Wings». «Būtu bijis patīkami, ka pēc tam mēs arī izcīnītu uzvaru, tomēr tāpat esam laimīgas. Ar mums bija ģimenes, visi cilvēki, kurus mīlam.»

Karjeras laikā pašlaik 34 gadus vecā Taurasi kļuvusi par četrkārtēju olimpisko čempioni, kā arī trīskārtēju WNBA čempioni. Vēl tikai maija pirmajā dienā viņa Jekaterinburgas UGMK komandai palīdzēja triumfēt Krievijas čempionātā.

Tikmēr pašlaik 36 gadus vecā austrāliete Teilore ar «Mercury» komandu par WNBA čempioni kļuva trīs reizes, kā arī izcīnīja divas olimpiskās sudraba godalgas. Teilore 2005.gadā apprecējās ar brazīliešu volejbolistu Rodrigu Rodrigisu Žilu, pārim izšķiroties pēc trim gadiem.

Zīmīgi, ka pērn novembrī apprecējās arī divas citas «Mercury» spēlētājas - labi zināmā Kendisa Diprē, kas gan pašlaik jau no Fīniksas komandas ir aizmainīta, par sievu apņēma Devannu Boneru, kura šobrīd ir stāvoklī un šo sezonu izlaiž.

Tikmēr «Mercury» centra spēlētāja Britnija Grinere savulaik apprecējās ar citu WNBA basketbolisti Gloriju Džonsoni, tomēr abas izšķīrās jau pēc 28 dienām. Tāpat pērn augustā savu homoseksuālo orientāciju atklāja ASV izlases basketboliste Elena Delle Donne.

Uz augšu