Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Šlēgls atbrīvots no futbola virslīgas izpilddirektora amata

LETA
Šlēgls atbrīvots no futbola virslīgas izpilddirektora amata
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Olivers Šlēgls
Olivers Šlēgls Foto: Synottipvirsliga.lv

Biedrības «Latvijas Futbola Virslīgas» valde lēmusi par darba attiecību pārtraukšanu ar līdzšinējo «SynotTip» virslīgas izpilddirektoru Oliveru Šlēglu, teikts organizācijas mājaslapā.

Virslīgas valde kā darba attiecību pārtraukšanas būtiskāko iemeslu min atšķirīgo redzējumu par virslīgas vadības stilu un tālāko attīstību. Turnīra vadība pateikusies Šlēglam par līdzšinēji ieguldīto darbu Latvijas futbola virslīgā, novēlot veiksmi turpmākā karjerā.

Tiek informēts, ka tuvākajā laikā jauns konkurss izpilddirektora amatam netiks izsludināts, biedrības organizatorisko procesu norisi līdz sezonas izskaņai uzņemoties valdes locekļiem.

Virslīgas valdes priekšsēdētājs ir Ainārs Tamisārs, bet valdes locekļi - Maksims Raspopovs un Uģis Bisenieks.

Biedrība «Latvijas Futbola Virslīga» tika dibināta 2012.gadā, par tās pirmo izpilddirektoru kļūstot Normundam Malnačam. 2013.gada izskaņā Malnača vietā amatā stājās Emīls Latkovskis, kurš savukārt pēc paša iniciatīvas no šī gada 1.janvāra virslīgu atstāja.

Šlēgls ir Vācijas pilsonis, kurš Latvijā dzīvo kopš 2007.gada, kad ieradās, lai strādātu uzņēmumā «airBaltic».

Savukārt kopš 2013.gada Šlēgls aviācijas nozarē vairs nedarbojas un līdz pagājušā gada beigām strādāja par sporta konsultantu un futbolistu aģentu uzņēmumā «SPOCS Sports Consultants». Kopumā kā konsultants un menedžeris Šlēgls ir strādājis 15 gadus dažādās aviokompānijās Vācijā, Zviedrijā, Kuveitā un Latvijā, kā arī 16 gadu garumā ir strādājis par futbola tiesnesi Vācijas zemākajās līgās. Tāpat viņš piedalījies dažādu vietējā un starptautiskā līmeņa futbola sacensību organizēšanā.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu