Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Vans Latvijas Skeitborda līga aizsāk Latvijas skeitbordistu atlasi dalībai olimpiskajās spēlēs

TVNET
Vans Latvijas Skeitborda līga aizsāk Latvijas skeitbordistu atlasi dalībai olimpiskajās spēlēs
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Publicitātes foto

Sestdien, 13. maijā, Rīgā pirmo reizi vēsturē iekštelpu skeitparkā «Monsterparks» pavasara sezonas atklāšanas sacensību ietvaros «Spring Kickoff» norisināsies VANS Latvijas Skeitborda līgas 1. sacensību posms skeitborda frīstailā.

VANS Latvijas Skeitborda līga (VLSL) tiek izveidota, lai popularizētu un veicinātu frīstaila skeitborda attīstību Latvijā. Tās mērķis ir apzināties un atlasīt labākos un potenciālākos skeitborda frīstaila braucējus, kas nākotnē varētu pārstāvēt mūsu valsti augsta līmeņa skeitborda sacensībās Eiropā, kā arī Olimpiskajās spēlēs «Park» vai «Street» frīstaila disciplīnās. VLSL braucēju uzrādītie rezultāti būs tie, pēc kuriem turpmāk Latvijas Skeitborda federācija izvērtēs braucējus dalībai uz Eiropas kontinenta atlases posmiem olimpiskajām spēlēm.

2017. gadā Vans Latvijas Skeitborda līgā notiks 3 skeitborda frīstaila sacensību posmi dažādās Latvijas pilsētās. Tiks veidots braucēju sacensību rezultātu reitings, kurā tiks apkopoti visu posmu rezultāti un pēc kuriem tiks noteikti VLSL uzvarētāji čertrās grupās: Iesācēji, Amatieri, Meitenes un PRO.

VLSL PRO grupas kopvērtējuma uzvarētājs šogad iegūs prestižo iespēju pārstāvēt Latviju FIRS (Federation International Roller Sports) organizētājās sacensībās «World Roller Games 2017» Ķīnā, kas norisināsies no 26. augusta Nanjing pilsētā.

Vairāk info par VLSL un 1.posma sacensību nolikums šeit: www.skeits.lv

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu