Lenards: «Spurs» komandai labāk jāspēlē aizsardzībā

Viens no Dāvja Bertāna pārstāvētās Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Sanantonio «Spurs» līderiem Kavai Lenards uzskata, ka komandai jāspēlē labāk aizsardzībā. Pretējā gadījumā izredzes uzvarēt sērijā Hjūstonas «Rockets» nebūs augstas.

Izslēgšanas spēļu Rietumu konferences otrās kārtas pirmajā mačā «Spurs» ar 99:126 savā laukumā cieta smagu sakāvi pret «Rockets», turklāt jau pirmajā ceturtdaļā nonāca lielos mīnusos, ko vēlāk nespēja atspēlēt.

«Mums vienkārši labāk jāspēlē aizsardzībā,» ESPN sacīja Lenards. «Šoreiz mēs vāji spēlējām savā laukuma pusē. Bet noņemu cepuri Hjūstonas komandas spēlētāju priekšā, kuri aizvadīja lielisku maču.»

Lenards laukumā pavadīja 32 minūtes, kuru laikā guva 21 punktu, savāca 11 atlēkušās bumbas zem groziem, veica sešas rezultatīvas piespēles un vienu reizi bloķēja pretinieka metienu.

Komandu nākamais mačs sērijā līdz četriem panākumiem risināsies Sanantonio 4. maijā.