Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Hārtlijs nosauc sastāvu pirmajai cīņai ar Baltkrieviju

Uzbrucējs Edgars Kulda FOTO: Ieva Čīka / LETA

Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Bobs Hārtlijs nosaucis tos 22 spēlētājus (2 vārtsargus, 7 aizsargus un 13 uzbrucējus), kuri šovakar Daugavpilī piedalīsies pirmajā «Euro Hockey Challenge» spēlē ar Baltkrievijas izlasi.

Spēles sākums plkst.19:30, un to tiešraidē varēs redzēt kanālā LTV7.

Pirmajā spēlē ar Baltkrieviju Latvijas izlases vārtus sargās Ivars Punnenovs, savukārt kā 13. uzbrucējs spēlei tiks pieteikts Frenks Razgals. Komandas kapteiņa asistenta pienākumus pildīs trīs hokejisti: Ronalds Ķēniņš, Miks Indrašis un Artūrs Kulda.

Uz Daugavpili atbraukuši 25 hokejisti, bet šodienas spēlē nepiedalīsies Guntis Galviņš, Oskars Batņa un Roberts Lipsbergs.

Šovakar debiju Latvijas valstsvienībā piedzīvos uzbrucējs Kirils Tambijevs un aizsargs Kristofers Bindulis.

Latvijas hokeja izlases sastāvs ar Baltkrieviju 07.04.2017.

Vārtsargi: #74 Ivars Punnenovs, #98 Jānis Kalniņš.

Aizsargi: #4 Kristofers Bindulis, #26 Uvis Jānis Balinskis, #27 Oskars Cibuļskis, #29 Ralfs Freibergs, #32 Artūrs Kulda, #83 Jānis Jaks, #90 Kristaps Roberts Zīle.

Uzbrucēji: #5 Kirils Tambijevs, #13 Gunārs Skvorcovs, #18 Koba Jass, #41 Frenks Razgals, #47 Kirils Galoha, #70 Miks Indrašis, #71 Roberts Bukarts, 79 Vitalijs Pavlovs, #84 Gatis Gricinskis, #87 Gints Meija, #91 Ronalds Ķēniņš, #94 Edgars Kulda, #96 Māris Bičevskis.

Baltkrievijas hokeja izlases sastāvs

Vārtsargi: Mihails Karnauhovs («Dinamo-Molodechno»), Kevins Lalands (Minskas «Dinamo»).

Aizsargi: Romans Graborenko, Iļja Šinkevičs, Kristians Henkels (visi Minskas «Dinamo»), Nikolajs Stasenko (Čerepovecas «Severstal»), Romans Dostanko (Soļigorskas «Shaktyor»), Pavels Vorobejs («Dinamo-Molodechno»), Kirils Čaika (U20).

Uzbrucēji: Sergejs Drozds, Aleksandrs Kitarovs, Ņikita Komarovs, Artjoms Volkovs, Daņila Karabaņs (visi Minskas «Dinamo»), Artjoms Demkovs (Soļigorskas «Shakhtyor»), Dmitrijs Ambrožeičiks («Dinamo-Molodechno»), Pavels Bojarčuks, Mihails Stefanovičs (abi Grodņas «Neman»), Aleksandrs Kogaļevs, Maksims Parfejevecs (abi Minskas «Yunost»), Jegors Šarangovičs (U20).

Uz augšu
Back