Aģentūra: Pērn Maskavā PČ hokejā tika plānots terorakts

FOTO: Sputnik/LETA

Pērn pasaules čempionātā hokejā augstākajā divīzijā, kas norisinājās Maskavā, ticis plānots terorakts, taču Krievijas drošības dienesti to novērsuši, vēsta aģentūra «RIA Novosti».

Pasaules čempionāts pērn no 6. līdz 22. maijam norisinājās Maskavā, kur spēlēja arī Latvijas izlase, un Sanktpēterburgā.

Kā atklājis Krievijas Nacionālās antiteroristiskās komitejas priekšnieka pirmais vietnieks Igors Kuļjagins, četras dienas pirms čempionāta sākuma Maskavā tika aizturēti kaujinieki, kuri gatavojuši teroraktu čempionāta laikā. Sīkāku informāciju drošības iestāžu pārstāvis gan neatklāja.

Maskavā notikušā čempionāta laikā bija ļoti stingras drošības pārbaudes, par ko pārliecinājās arī aģentūra LETA, jo, lai tiktu arēnā, katru reizi bija nepieciešams iziet vismaz trīs pārbaudes zonas.

Latvijas hokeja izlase, kuru vadīja Leonīds Beresņevs, pērn čempionātu noslēdza 13.vietā, bet par čempioniem kļuva Kanādas hokejisti, kuri finālā ar 2:0 uzvarēja Somiju.

Apakšgrupu turnīrā Maskavā bez Latvijas izlases spēlēja arī mājiniece Krievija, tāpat kā Čehija, Zviedrija, Dānija, Norvēģija, Šveice un Kazahstāna.

Uz augšu