Nadals uzveic Raoniču un iekļūst «Australian Open» pusfinālā

Uzvaru Austrālijas atklātā tenisa čempionāta ceturtdaļfināla mačā trešdien izcīnīja spāņu zvaigzne Rafaels Nadals.

Aizvadītajā duelī Nadals ar rezultātu 6-4, 7-6 (9:7), 6-4 pārspēja Milošu Raoniču no Kanādas, iekļūstot «Grand Slam» turnīra pusfinālā.

Mačs starp spāni un kanādieti ilga divas stundas un 46 minūtes, kuru laikā Raoničs izpildīja 14 eisus, bet Nadals veica četras neatvairāmas serves.

Pusfinālā Nadals spēkosies ar bulgāru Grigoru Dmitrovu, kas ceturtdaļfinālā ar 6-3, 6-2, 6-4 uzveica Dāvidu Gofēnu no Beļģijas.

30 gadus vecais Nadals «Australian Open» turnīrā triumfēja pirms astoņiem gadiem. Šajā «Grand Slam» turnīra finālā Nadals spēlējis vēl divas reizes.

Atgādināsim, ka otrajā pusfinālā pārī spēkosies šveicietis Stans Vavrina un Rodžers Federers.