Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Ziemas peldēšanas čempionātam pieteicies rekordliels dalībnieku skaits

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: Evija Trifanova / LETA

Jau sestdien, 21. janvārī, Liepājā, atpūtas vietā «Beberliņi» no plkst. 12:00 norisināsies jau piektais Liepājas atklātais ziemas peldēšanas čempionāts un XIII Latvijas ziemas peldēšanas čempionāta posms garajās distancēs. Šogad sacensībām pieteikušies 117 dalībnieki no 20 dažādām apdzīvotām vietām. Pirmo reizi sacensībās piedalīsies arī ziemas peldētāji no Lietuvas un Igaunijas.

Sacensībām pieteikušies dalībnieki no Viļņas, Tallinas, Jūrmalas, Jelgavas, Talsiem, Rīgas, Carnikavas, Ventspils, Tukuma, Jēkabpils, Raganas, Kuldīgas, Aizputes, Grobiņas, Saldus, Ogres, Ozolniekiem, Dzērumiem, Ķekavas, Vidrižiem, Ādažiem un, protams, Liepājas.

Peldēšanas sacensību atklāšana jaunajā ziemas peldvietā – Beberliņu ūdenskrātuves ziemeļu daļā, pie piedzīvojumu parka «Tarzāns», sāksies pulksten 12:00; dalībnieku akreditācija sacensību vietā plkst. 10:00 – 11:00.

Sacensības norisināsies sešās disciplīnās: 25 m brasā, 50 m brīvajā stilā, Latvijas čempionāta distancēs 100 m, 200 m un 450 m brīvajā stilā, kā arī jauno roņu un roņu distancē. Sacensību nolikums un informācija par biedrības «VeloRonis» darbību pieejama mājaslapā veloronis.lv.

Paralēli peldēšanas sacensībām āliņģī, organizatori piedāvās vairākas bezmaksas atrakcijas bērniem, savukārt par simbolisku samaksu varēs pavizināties ar poniju. Pasākumu klātienē vadīs un sacensības komentēs atraktīvais Raivis Šulcs, savukārt par pozitīvu gaisotni un muzikālo baudījumu sacensību noslēgumā gādās mūziķis Edijs Šnipke.

Dalībnieki pēc peldes varēs sasildīties divās pirtiņās un karsta ūdens baļļā. Visiem, arī apmeklētājiem, būs pieejama bezmaksas tēja, kā arī būs iespējams iegādāties uz ugunskura vārītu zupu, siltos dzērienus, vafeles u.c. gardumus.

Kā norāda organizatori, tad visu distanču dalībnieki saņems starta komplektu ar atbalstītāju veltēm. Arī šogad visu maksas distanču dalībnieki varēs laimēt galveno balvu – sacensību atbalstītāja TALLINK ceļojuma dāvanu karti jūras ceļojumu maršrutā Rīga – Stokholma – Rīga vienai līdz četrām personām ar aizraujošu atpūtas un izklaides programmu uz kuģa. Turklāt, turpinot pagājušā gada tradīciju, vienam no sacensību dalībniekiem būs iespēja laimēt arī saliekamo velosipēdu.

Uzziņai sacensību programma:

10:00 Čempionāta biroja atvēršana

10:00 – 11:00 Dalībnieku pieteikumu reģistrācija

12:00 – 12:30 Atklāšanas ceremonija, informācija, iesildīšanās.

12:30 – 13:30 25 m brass, sākot ar vecāko sieviešu grupu

13.30 – 13.40 «Roņi» – peldēšana ne vairāk par 50 m – brīvā stilā, bez laika kontroles

13:40 – 14:40 50 m brīvais stils, sākot ar vecāko sieviešu grupu

14:50 – 15:20 200 m brīvais stils, sākot ar vecāko sieviešu grupu

15:20 – 15:40 100 m brīvais stils, sākot ar vecāko sieviešu grupu

15:40 – 16:00 450 m brīvais stils, sākot ar vecāko sieviešu grupu

16:20 – 17.00 Uzvarētāju apbalvošana un noslēguma ceremonija.

«Jaunie roņi» – iemērkšanās aukstajā ūdenī – paralēli sacensībām atsevišķi ierīkotā vietā.

* Atkarībā no laika apstākļiem un pieteikušos dalībnieku skaita sacensību organizatoriem ir tiesības programmu mainīt, par to mutiski paziņojot sacensību dalībniekiem.

Atgādinām, ka vienlaikus šajā dienā, 21. janvārī, Liepājā norisināsies arī Stinšu svētki. Pasākumā tiks piedāvāta izklaides programma gan lieliem, gan maziem apmeklētājiem, būs iespēja apmeklēt svētku tirdziņu un piedalīties zemledus makšķerēšanas sacensībās kopā ar vides pētnieku Māri Olti. Pasākumu «Stinšu svētki Liepājā» vadīs Latvijā pazīstamie aktieri Kaspars Gods un Egons Dombrovskis, savukārt par muzikālo noformējumu rūpēsies mūzikas apvienība «Apvedceļš» un «Cepumi». «Stinšu svētki Liepājā» norisināsies K.Zāles laukumā plkst. 11.00 – 16.00.

Abu pasākumu apmeklētāju ērtībām no Stinšu svētku norises vietas K.Zāles laukumā četras reizes dienā – pulksten 12.00, 13.00, 14.00, 15.00 – kursēs bezmaksas mikroautobuss uz ziemas peldēšanas sacensību norises vietu Beberliņos, savukārt pulksten 12.30, 13.30, 14.30 un 15.30 atpakaļ uz Stinšu svētkiem.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu