Septīto reizi Kuldīgā norisināsies starptautiskās sacensības vieglatlētikā «Kuldīgas Katrīnas kauss»

FOTO: Andris Bērziņš

Sestdien, 21. janvārī, Kuldīgas vieglatlētikas manēžā norisināsies jau 7. starptautiskās sacensības vieglatlētikā «Kuldīgas Katrīnas kauss». Sacensību atklāšana plānota plkst. 18.00.

Sacensībām pieteikušies dalībnieki no 12 valstīm. Šogad startēs kupls dalībnieku skaits no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Lielbritānijas, Itālijas, Ungārijas, Baltkrievijas, Grieķijas, kā arī pa vienam pārstāvim no Norvēģijas, Azerbaidžānas, Nīderlandes un Īrijas.

Kuldīgas Katrīnas kausu sportisti izcīnīs šādās disciplīnās: 60 m, 400 m un 1000 m skrējienā, 60 m barjerskrējienā, tāllēkšanā, augstlēkšanā sievietēm un kārtslēkšanā vīriešiem.

Sprinta distancē pieteikta Rio 2016 dalībniece Gunta Latiševa-Čudare, kā arī spēcīgas sprinteres no Ungārijas, Lielbritānijas un Itālijas. Sprinta distancē vīriešiem redzēsim visus Latvijas labākos sprinterus, kā arī viesus no Lielbritānijas, Ungārijas, Itālijas, Nīderlandes un Baltkrievijas.

Ļoti spēcīgs dalībnieku sastāvs 400 m, kur ar Kuldīgas manēžas rekordistu 200, 300 un 400 m Jāni Leiti, konkurēs spēcīgs sportists no Azerbaidžānas Hakims Ibrahimovs, baltkrievs Aleksandrs Krasovskis, kā arī Latvijas sportisti Renārs Stepiņš, Austris Karpinskis, Maksims Sinčukovs un Iļja Petrušenko. Sievietēm šajā disciplīnā startēs Latvijas rekordiste 600 m Līga Velvere, kā arī spēcīgas sportistes no Lietuvas un Ungārijas. Spraigas cīņas gaidāmas 1000 m distancē, kur startēs daudzi spēcīgi Latvijas un Lietuvas sportisti.

Kārtslēkšanā redzēsim Mareku Ārentu, kā arī viesi no Norvēģijas Ēriku Dolvi un vairākus igauņu kārtslēcējus. Augstlēkšanā būs interesantas cīņas, jo pieteikusies labākā Latvijas augstlēcēja, 2015. gada Pasaules Universiādes sudraba medaļas ieguvēja Madara Onužāne-Saliņa un Baltkrievijas izlases augstlēcēja Marija Šulgina.

Tāllēkšanas sektorā cīņā par Katrīnas kausu dosies Latvijas labākais tāllēcējs Elvijs Misāns. Sievietēm šajā disciplīnā startēs Māra un Lauma Grīvas, Aiga Grabuste, Santa Matule un vairākas spēcīgas Lietuvas sportistes.

Uz augšu