«Mogo» sagrauj «Zemgali»/LLU un iekļūst Latvijas kausa finālā

«Mogo» hokejisti pirmdien «Optibet sporta bārs» Latvijas kausa pusfināla otrajā spēlē sagrāva «Zemgali»/LLU, tādējādi iekļūstot turnīra finālā, kur spēkosies ar Ogrē bāzēto «Kurbadu».

Pusfināla otrajā spēlē «Mogo» guva panākumu ar rezultātu 10:3 (6:2, 2:0, 2:1).

«Mogo» pamatus savai uzvarai ielika jau pirmajā periodā, kurā guva sešus vārtus, kamēr pretinieki spēja atbildēt ar diviem. Otrajā trešdaļā rīdzinieki panāca jau graujošu 8:2, bet trešajā periodā vēl vairāk palielināja savu pārsvaru un svinēja uzvaru.

Ar «hat-trick» uzvarētājiem izcēlās Rūdolfs Prūsis.

Pirmajā pusfināla mačā «Mogo» izcīnīja uzvaru ar rezultātu 3:1. Tikmēr otrā pusfinālā «Kurbads» pieveica «Prizmu», tādējādi otro gadu pēc kārtas finālā tiksies ogrēnieši un «Mogo» hokejisti.

Latvijas kausa izcīņas finālspēle 17.februārī notiks «Arēnā Rīga».

Latvijas kausa izcīņa hokejā tika atjaunota iepriekšējā sezonā, kad galveno balvu ieguva «Mogo» komanda, finālā spraigā cīņā ar 4:3 uzveicot «Kurbada» hokejistus.