Latvijas hokejistu galvenie konkurenti zaudē ASV hokejistiem

Neveiksmi U-20 pasaules čempionāta (PČ) elites divīzijas B apakšgrupas mačā trešdien piedzīvoja Slovākijas nacionālā izlase.

Aizvadītajā duelī Slovākijas hokejisti ar rezultātu 2:5 piekāpās ASV valstsvienībai.

Jau no pirmajām minūtēm ASV hokejisti pārliecinoši dominēja visos spēles aspektos, pa vārtiem kopumā izdarot 50 metienus. Tikmēr slovāki atbildēja ar 20 raidījumiem.

Slovākijas un ASV izlasei šī bija jau otrā spēle apakšgrupā. Slovāki par pēdējo vietu ceturtdaļfinālā un par vietas saglabāšanu elitē spēkosies ar Latvijas hokejistiem.

Tikmēr A apakšgrupā šonakt Zviedrijas izlase ar rezultātu 4:2 sīvā cīņā uzveica Šveices nacionālo komandu.

Turnīra ceturtdaļfinālā iekļūs apakšgrupu četras labākās komandas, bet piektajā vietā palikušās vienības cīnīsies par vietas saglabāšanu augstākajā divīzijā.