Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Šodien notiek Latvijas Riteņbraukšanas federācijas prezidenta vēlēšanas

Igo Japiņš FOTO: Ieva Makare / LETA

Šodien pulksten 13:00 Elektrum Olimpiskajā sporta centrā, Rīgā, notiks Latvijas Riteņbraukšanas federācijas (LRF) biedru kopsapulce – vēlēšanas. Kopsapulces laikā tiks ievēlēts LRF prezidents un padomes locekļi. Uz LRF prezidenta amatu kandidē Igo Japiņš un Lauris Špillers.

LRF biedru kopsapulce – vēlēšanas atbilstoši biedrības statūtiem tiek rīkota reizi četros gados. Kopsapulces laikā tiek veikts LRF biedru balsojums par biedrības prezidentu un padomes locekļiem.

Kopsapulces pirmajā daļā tiks sniegti esošā LRF prezidenta Igo Japiņa, viceprezidentu Edgara Dupata, Olafa Lakuča un Normunda Noreiko, kā arī ģenerālsekretāres Daces Dimantes pārskati par LRF darbu laika posmā no 2013. – 2016. gadam.

Turpinājumā sekos LRF prezidenta amatu kandidātu uzrunas, kā arī biedru vēlēšanas. Pēc prezidenta ievēlēšanas notiks arī padomes locekļu un revidentu vēlēšanas.

Uz LRF prezidenta amatu pretendē divi kandidāti – līdzšinējais LRF prezidents un «Igo Japiņa sporta aģentūras vadītājs Igo Japiņš, kā arī reklāmas un mārketinga aģentūras «Alpha Baltic» īpašnieks Lauris Špillers.

Ar abu kandidātu biogrāfijām un LRF attīstības programmām laika posmā no 2017. – 2020. gadam iepazīties var: šeit

Uz augšu
Back