Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Ketija Birzule pret Mārtiņu Pļaviņu: Kurš no viņiem zina labāk par Kreipānu?

Sagaidot Valsts svētkus, visu novembri «Lattelekom» kanāla 360TV sporta erudīcijas spēlē «Vai zini labāk par Kreipānu» piedalīsies un savas zināšanas pārbaudīs pašmāju izcilākie sportisti. Šomēnes «sporta otrdienu» raidījumos 360TV spēkiem mērosies gan svarcēlājs Viktors Ščerbatihs, basketboliste Liene Jansone, gan modernās pieccīņas sportists Deniss Čerkovskis, garo distanču skrējējs Valērijs Žolnerovičs un citi. Tāpat līdzās sportistiem svētku laikā redzēsiet arī Latvijas bruņoto spēku pārstāvjus – kapteiņus Sandru Brāli un Jāni Slaidiņu, kā arī majoru Ventu Graudiņu un citus.

Pirmie uz starta līnijas izies un erudīciju jautājumos par sportu apliecinās Londonas Olimpisko spēļu vicečempions pludmales volejbolā Mārtiņš Pļaviņš, kuru atbalstīs Māris Arājs, un jaunā burātāja Ketija Birzule. Viņai palīdzīgu roku sniegs tētis un treneris vienā personā - Māris Birzulis. Piedāvājam iespēju «iesildīties» rītdienas raidījumam un ielūkoties trijos no uzdevumiem, kas dalībniekiem sagādāja vislielākās grūtības.

Cīņas karstumā spēles vadītājs Gustavs Terzens Ketijai un Mārim uzdos jautājumu – kurš aktieris filmā «Ali» atveidoja bokseri Muhamedu Ali. Pēc garām pārdomām Birzuļi tomēr šo jautājumu piespēlē pretiniekiem. Kāda ir pareizā atbilde? Noskaties video un uzzini!

Mārtiņa Pļaviņa komandai īsts «cietais rieksts» būs jautājums par pirmo medaļu Apvienoto Arābu Emirātu vēsturē, ko, izrādās, ieguvis sportists stenda šaušanā. Vai Mārtiņa komanda atbildēs pareizi?

Arī jautājumus par kādu latviešu hokejistu dzimtu Mārtiņa Pļaviņa komandai būs īsts erudīcijas pārbaudījums. Šis bijušais Latvijas hokeja izlases uzbrucējs ir hokeja treneris, bet viņa vectēvs savulaik bija Latvijas hokeja izlases dalībnieks un arī tēvs spēlēja hokeju. Kāds uzvārds ir šai ģimenei? Vai zini pareizo atbildi? Noskaidro to un pārbaudi savas zināšanas dažādos āķīgos jautājumus par sportu spēlē «Vai zini vairāk par Kreipānu?» ik otrdienu plkst. 22:00 kanālā 360TV!

Iepazīsti raidījuma spēlētājus

Pirmajā komandā startēs burātāju Birzuļu ģimene – 17 gadus vecā Ketija Birzule, kura šogad bija jaunākā Latvijas olimpiskās komandas dalībniece Rio Olimpiskajās spēlēs, kā arī viņas tētis un treneris – Māris Birzulis. Ketija ikdienā fano par hokeju, basketbolu un vieglatlētiku. Turklāt uz vienu dienu labprāt lomām mainītos ar Lauru Ikaunieci-Admidiņu. Māris savukārt neatteiktos dienu pavadīt autobraucēja Kena Bloka ādā, bet uz vientuļas salas laiku īsinātu, skatoties šaha pārraides.

Otrajā komandā apvienojušies pludmales volejbolists Mārtiņš Pļaviņš un viņa atbalstītājs Māris Arājs. Mārtiņš atzīst, ka nav ne reizi TV ekrānā vērojis Olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijas, toties ir piedalījies divās no tām. Lai arī no Londonas spēlēm viņš atgriezās ar sudraba medaļu, viņš tomēr vēlētos pagriezt laiku atpakaļ un labot tā gada pusfinālu rezultātus pludmales volejbolā. Māris savukārt atzīst, ka labprāt uz dienu lomām apmainītos ar autobraucēju Reini Nitišu, bet, ja būtu iespējams, klātienē vērotu Latvijas un Baltkrievijas hokejistu spēli vēl leģendārajā Sporta pilī.

Uz augšu
Back