Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Iepriekšpārdošanā iespējams iegādāties «Rallijs Latvija» ieejas kartes

RA Events/TVNET
Iepriekšpārdošanā iespējams iegādāties «Rallijs Latvija» ieejas kartes
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Reinis Grīnvalds

No šodienas četrās Hydroscand tirdzniecības vietās Rīgā un Tukumā iespējams iegādāties Rallijs Latvija skatītāja komplektu, kurā iekļautas divas ieejas kartes uz visiem rallija ātrumposmiem un servisa parku, caurlaide automašīnas novietošanai stāvlaukumā, kā arī skatītāju informācijas buklets ar ātrumposmu kartēm un norises laikiem, skatpunktu aprakstiem, un drošības informāciju. Rallijs Latvija skatītāja komplekta cena iepriekšpārdošanā 20,00 eiro.

Rallijs Latvija skatītāja komplektu iespējams iegādāties Hydroscand tirdzniecības vietās:

  • Rīgā, Katlakalna ielā 6A; darba laiks 8.00-18.00;
  • Rīgā, Daugavgrīvas ielā 114; darba laiks 8.30-17.00;
  • Rīgā, Ganību Dambī 24A; darba laiks 8.00-17.30;
  • Tukumā, Zemītes ielā 2A; darba laiks 8.00-17.00.
Foto: Reinis Grīnvalds

Rallijs Latvija norises laikā, 22. un 23. oktobrī, pie ieejas sacensību norises vietās būs iespējams iegādāties arī ieejas biļeti vienai personai. Šāda biļete maksās 12,00 eiro un ļaus apmeklēt visus šogad paredzētos rallija ātrumposmus, kā arī servisa parku. Iegādājoties šo ieejas biļeti, saņemsiet arī skatītāju informācijas bukletu.

Tāpat rallija laikā varēs iegādāties arī specializētās ieejas biļetes, kas ļaus apmeklēt vienu noteiktu sacensību norises vietu.

Biķernieku kompleksā sporta bāze

Lai vērotu sestdien, 22. oktobrī, un svētdien, 23. oktobrī, CSDD Biķernieku trasē notiekošos ātrumposmus, kā arī apmeklētu Rallijs Latvija servisa parku, pie ieejas Biķernieku trasē rallija apmeklētājiem būs iespēja iegādāties ieejas biļeti 10,00 eiro vērtībā.

Foto: Reinis Grīnvalds

Sporta komplekss 333

Atsevišķa ieejas biļete paredzēta arī Sporta kompleksā 333 paredzēto ātrumposmu vērošanai. Šāda ieejas biļete maksās 8,00 eiro, līdz ar kuru saņemsiet 2,00 eiro vērtu depozīt-kuponu, izmantošanai Sporta kompleksa 333 kafejnīcā.

Grunts ātrumposmi Tukumā

Tikmēr skatītājiem, kuri svētdien, 23. oktobrī, paredzējuši vērot tikai vienu no trim Tukuma pusē paredzētajiem grunts ātrumposmiem, būs iespēja iegādāties vienreizēju ieejas biļeti, kas maksās 4,00 eiro.

«Veidojot ieejas biļešu cenu politiku, centāmies rast risinājumu, lai Rallijs Latvija būtu skatītājiem pēc iespējas pieejamāks. Iepriekšējo gadu pieredze rāda, ka nozīmīga daļa apmeklētāju dodas tikai uz vienu no rallija norises vietām – tamdēļ šogad katrai no tām esam paredzējuši savu cenu. Aicinu skatītājus laicīgi izplānot rallija vērošanas programmu un izvēlēties sev izdevīgāko piedāvājumu!» tā Rallijs Latvija rīkotājs Jānis Krastiņš.

Foto: Reinis Grīnvalds

Rallijs Latvija notiks 22. un 23. oktobrī un arī šogad vienuviet pulcinās ne vien mūsdienu rallija automašīnas, bet arī vēsturiskos automobiļus. Dalībniekiem, kuri startēs ar modernāko sporta tehniku, šoreiz būs iespēja izcīnīt punktus trīs dažādās sacensībās – Latvijas rallija čempionātā, FIA Eiropas rallija kausā, kā arī Baltijas rallija kausā. Savukārt autosportistiem, kuri vēl tikai uzsāk savu rallija karjeru, un pilnu sacensību distanci plāno veikt tuvākajā nākotnē, savas prasmes šoreiz būs iespējams pārbaudīt trīs savam sagatavotības līmenim atbilstošās sacensībās – rallijsprintā, rallija supersprintā un minirallijā! Par īpašu intereses devu un zīmīgu jaunumu šogad parūpēsies Historic Rally Latvija – regularitātes sacensību dalībniekiem šoreiz pievienosies arī sporta režīmā startējošās ekipāžas.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu