Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Kuldīgā sestdien noslēgsies velo sezona ar xVelo velorogainingu

Riteņbraucēji FOTO: Publicitātes foto

Sestdien, 15.oktobrī, Kuldīgas pilsētā un novadā notiks ikgadējās velo orientēšanās sacensības «xVelo», kur individuāli vai komandās startēs ģimenes, draugi un velo entuziasti no dažādām Latvijas pilsētām, kā arī viesi no Lietuvas. Sacensības norisinās dažādās gleznainās Latvijas vietās kopš 2011.gada.

Dalībnieki iepazīs Kuldīgas līdzenumus un mazos paugurus kādā no distancēm – 4 stundu Isostar distancē vai 2 stundu Vichy distancē. Distances garums pa ceļiem būs ap 80 km, ja mērķis būs savākt visus kontrolpunktus, ko spēs vien spēcīgākie dalībnieki.

Ceļu segums būs dažāds - sākot ar asfaltu un beidzot ar mazām, šaurām takām, pa kurām varēs pa īsāko ceļu nokļūt līdz kontrolpunktiem. Tāpat distances laikā būs iespēja aplūkot Kuldīgas ķieģeļu tiltu un Riežupes ieleju, un pašā beigu daļā - braukt pa šaurajām Kuldīgas bruģētajām ielām.

«Rudens velo rogainings vienmēr ir bijis īpašs pasākums, jo notiek rudenī, kad apkārt redzamas zeltainas ainavas, daba rotājas krāšņās krāsās un tā vien gribas doties laukā,» pauž organizatori. «Ceram, ka dalībnieki izbaudīs distanci, lai ar labām un spilgtām atmiņām noslēgtu aktīvo velo orientēšanās sezonu.»

Sacensībām starts tiks dots plkst. 12:00 pie Kuldīgas vieglatlētikas manēžas, kur būs arī jāatgriežas izvēlētā kontrollaika ietvaros – 2 stundās vai 4 stundās. Lai piedalītos sacensībās, nepieciešams vien velosipēds un ķivere, bet orientēties palīdzēs kompass. Sacensību formāts piemērots ikviena vecuma dalībniekam, jo savu distanci katra komanda izplāno pati. Sacensības piedāvā Kuldīgas novada dome, atbalsta Vichy un Isostar.

Uz augšu
Back