Okeāna airētāji Kārlis un Gints: Ir pieregulējies patieso vērtību fokuss

Kārlis Bardelis un Gints Barkovskis, vīri, kuri airu laivā pieveica Atlantijas okeānu, ekskluzīvā intervijā TVNET stāsta par savu piedzīvojumu, kas ilga teju pusgadu. Ar sagatavošanos pat gadu un vairāk. Sarunas otrajā daļā piedāvājam noklausīties/noskatīties viņu izklāstu par ceļojuma pēdējām dienām, sajūtām, uzkāpjot uz sauszemes, maltītēm, laivā līdzi nepieciešamo, kā viņiem veicās makšķerējot un citām lietām.

Abi ceļotāji no Brazīlijas mājās atgriezās pagājušās sestdienas pievakarē. Viņi aizvien nav adaptējušies šajā (Latvijas) laika zonā.

Saruna bija tik interesanta, ka pilnībā tika zaudēta laika izjūta. Pirmajā daļā, kas tika publicēta pirmdien (sk. raksta resursus), Gints ar Kārli pastāstīja par līdzi paņemtajām mantām, kā salauza ribas, cik ļoti pārdzīvoja, ka nepaspēja uz Rio olimpiskajām spēlēm. Trešo, noslēdzošo sarunas daļu publicēsim 13. oktobrī.

4. maijā viņi no Namībijas (Luderitz ostas) sāka ceļu pāri Atlantijas okeānam uz 6000 km tālo Brazīliju, Riodežaneiro olimpiskajām un paralimpiskajām spēlēm. Dabas kaprīzes viņiem liedza sasniegt Brazīlijas krastus laikus, bet puiši to paveica, 23. septembrī finišējot Rio das Ostras pilsētā.

Uz augšu