Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

LMT/«Eži» regbisti trešo gadu pēc kārtas izcīna Latvijas čempionāta bronzas medaļas

Regbija bumba FOTO: Evija Trifanova / LETA

LMT/«Eži» komandas regbisti sestdien Upesciemā trešo gadu pēc kārtas izcīnīja Latvijas čempionāta bronzas medaļas.

Spēlē par trešo vietu LMT/«Eži» ar 15:13 (10:3) uzvarēja «Ovāls»/«Jūrmala» komandas regbistus.

Sīvajā cīņā LMT/«Eži» pirmajā puslaikā veica piezemējumu, kuru izdarīja Mareks Larionovs, bet pēc tam panāca vadību 10:3. Otrajā puslaikā rīdzinieki pēc vēl viena piezemējuma, kuru veica Oskars Daugavvanags Vanags, jau ieguva lielāku pārsvaru, kamēr «Ovāls»/«Jūrmala» atbildēja ar precīzu soda sitienu.

Pašā mačā izskaņā «Ovāls»/«Jūrmala» veica savu pirmo piezemējumu un iesita realizācijas sitienu, taču ar to bija par maz, lai izglābtos, jo tūdaļ atskanēja arī spēles beigu signāls.

LMT/«Eži» par Latvijas čempionāta bronzas medaļniekiem kļuva trešo gadu pēc kārtas un ceturto reizi pēdējās piecās sezonās, savukārt pirms sešiem gadiem šī komanda kļuva par Latvijas čempioni.

Arī pērn spēlē par bronzas medaļām LMT/«Eži» uzvarēja «Ovāls»/«Jūrmala» regbistus.

Vēlāk sestdien plkst.16 Upesciema stadionā sāksies cīņa par Latvijas čempionāta zelta medaļām, kad mājiniece «Garkalne»/«Livonia» uzņems pamatturnīra labāko komandu «Miesnieki»/«Ķekava».

LETA jau ziņoja, ka pamatturnīrā «Miesnieki»/«Ķekava» izcīnīja 31 punktu astoņos mačos. Viņiem ar 27 punktiem sekoja «Garkalne»/«Livonia», trīs punkti mazāk bija LMT/«Eži» komandai, kamēr «Ovāls»/«Jūrmala» tika pie 15, bet «Fēnikss» palika pēdējā vietā ar sešiem punktiem.

Uz augšu
Back