Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

«Rietumu – Delfin» paziņo par nosaukuma maiņu un piedalās velodarbnīcas atklāšanā

TVNET
«Rietumu – Delfin» paziņo par nosaukuma maiņu un piedalās velodarbnīcas atklāšanā
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: LETA

Ceturtdien, 6. oktobrī, Bērnu un jauniešu centra struktūrvienībā «Ziemeļi norisinājās velodarbnīcas atklāšana, ko atbalstīja Rietumu Bankas labdarības fonds. Tikmēr Baltijas valstu vadošā riteņbraukšanas komanda «Rietumu – Delfin» informēja par nosaukuma maiņu. Turpmāk pašmāju un starptautiskajās sacensībās komandas nosaukums būs «Rietumu banka – Rīga».

Pateicoties Rietumu Bankas labdarības fonda atbalstam, bērnu un jauniešu centra struktūrvienībā «Ziemeļi» šogad tapusi velodarbnīca. Īpaši nozīmīgs fakts, ka velodarbnīcas izveidošanā ļoti lielu darba apjomu paveikuši «Ziemeļu» bērni un jaunieši, kā arī centra struktūrvienības darbinieki.

Pasākuma atklāšanā, kas notika 6. oktobrī, piedalījās bērnu un jauniešu centra struktūrvienības «Ziemeļi» iemītnieki, audzinātāji, vadības pārstāvji, Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, Rietumu Bankas labdarības fonda vadītāja Inga Šīna, Latvijas Riteņbraukšanas federācijas prezidents Igo Japiņš un Baltijas valstu vadošās riteņbraukšanas komandas «Rietumu – Delfin» sportisti, kā arī apkalpojošais personāls.

Pasākuma laikā «Rietumu – Delfin» komanda paziņoja par nosaukuma maiņu. Turpmāk tās nosaukums būs «Rietumu banka – Rīga». Par komandas turpmākajiem mērķiem sabiedrību informēja «Rietumu banka – Rīga» komandas menedžeris Linards Veide:

«Liels paldies «Rietumu bankai», Rīgas domei un citiem mūsu komandas atbalstītājiem. Ar jauno komandas nosaukumu ceram vēl vairāk pasaulē nest Rīgas vārdu un popularizēt to, kā lielisku tūrisma galamērķi. Komandai šī sezona bijusi ļoti veiksmīga. Gūta uzvara vēsturiskā «Baltijas ceļa» daudzdienu velobrauciena kopvērtējumā, izcīnītas godalgas Āzijas prestižākā daudzdienu velobrauciena «Tour of China» kopvērtējumā. Tikmēr Pēters Prūss uzvarēja Eiropas čempionātā MTB maratonā. Ceram, ka panākumi turpināsies arī nākamajās sezonās!»

Pasākuma laikā «Rietumu banka – Rīga» komandas sportisti «Ziemeļu» struktūrvienības bērniem un jauniešiem svinīgi pasniedza komandas kreklus, kā arī sniedza praktiskus padomus par riteņbraukšanu un velosipēdu tehniku. Pasākumā piedalījās arī Māris Bogdanovičs un Ēriks Toms Gavars, kuri nākamajā nedēļā aizstāvēs Latvijas godu Katarā notiekošajā pasaules čempionātā šosejas riteņbraukšanā.

Māris Bogdanovičs: «Mums šajā gadā ir izveidojusies lieliska komanda. Esam viens par visiem un visi par vienu. Āzijas lielākajās sacensībās «Tour of China» pierādījām, ka varam cīnīties arī ar riteņbraukšanas lielvalstu vadošajām komandām. Jau šodien došos uz Kataru, kur ar lepnumu pārstāvēšu Latviju pasaules čempionātā šosejas riteņbraukšanā!»

Velodarbnīcas atklāšanā piedalījās arī Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, kurš atklāja, ka lēmums atbalstīt «Rietumu banka – Rīga» komandu pieņemts nekavējoties un ar lielu prieku. Viņš arī norādīja, ka «Rietumu banka – Rīga» komanda nes pilsētas vārdu pasaulē, kas ir ļoti nozīmīgi.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu