Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Atbildi uz jautājumiem un noskaidro – vai zini vairāk par Kreipānu!

TVNET
Atbildi uz jautājumiem un noskaidro – vai zini vairāk par Kreipānu!
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Ik nedēļu «Lattelekom» kanāla 360TV Sporta otrdienās plkst. 22.00 ir erudīcijas spēle «Vai zini vairāk par Kreipānu?». Nenoliedzami Anatolijs Kreipāns ir viens no kompetentākajiem cilvēkiem Latvijā, kad runa ir par sportu. Taču arī sporta fani zina daudzas atbildes uz āķīgiem jautājumiem, tādēļ aicinām TVNET Sports lasītājus pārbaudīt arī sevi, aizpildot testu.

Tests: «Vai zini vairāk par Kreipānu?»

Iepazīsti šīvakara spēles dalībniekus!

Vienā komandā startēs mūziķis, radio Pieci.lv balss Lauris Valters un klientu attiecību vadītājs Jānis Zaumanis. Ja Laurim piemistu īpašas spējas, viņš izvēlētos mainīt Latvijas un Baltkrievijas handbola spēles rezultātu šā gada pasaules čempionāta atlases spēlē, savukārt Jānis mainītu 2014. gada Soču olimpisko spēļu rezultātus skeletonā, zelta medaļu piešķirot Martinam Dukuram, bet bronzas godalgu – viņa brālim Tomasam Dukuram.

Lauri visvairāk iedvesmo Artūra Irbes panākumi, savukārt Jānis uzskata, ka otru tādu kā Māris Štrombergs, Maikls Felpss un Martina Dukura pasaulē nav!

Savukārt otrā komandā šīvakara spēlē būs apvienojušies projektu vadītājs Gints Rasa un informācijas tehnoloģiju speciālists Raivis Ogorodovs. Gints ar sportu sācis nodarboties jau desmit gadu vecumā un līdz šim noskatījies vismaz sešu olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijas. Raivis savukārt aktīvi seko līdzi ne tikai futbolam, bet arī ir šautriņu mešanas fans. Viņš par izcilākajiem sportistiem Latvijā uzskata Latvijas bobslejistus un uzsver, ka šajā spēlē cīnīsies par katru punktu

Ieskaties, kā abām komandām veiksies!

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu