Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Latvijas sportists Grigorjevs izcīna bronzu Švarcenegera turnīrā

TVNET
Latvijas sportists Grigorjevs izcīna bronzu Švarcenegera turnīrā
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Publicitātes foto

Svētdien, 25. septembrī, Spānijā «Arnold Classic Europe» turnīrā spēka trīscīņas sacensībās ar ekipējumu Aleksandrs Grigorjevs no Aizkraukles Sporta centra izcīnīja bronzas medaļu, informē Latvijas Pauerliftinga federācija.

No 23. līdz 25. septembrim Spānijā, Barselonā notika Arnolda Švarcenegera turnīrs «Arnold Classic Europe». Latviju spēka trīscīņas sacensībās pārstāvēja Grigorjevs. Sacensības tika vērtētas pēc Vilksa punktiem, ņemot vērā sportista svaru pret paceltajiem kilogramiem. Grigorjevs sacentās ar vēl pieciem vīriem no Norvēģijas un Spānijas. Latvijas sportists startēja svarā virs 120 kg.

Pirmajā kustībā, pietupienos ar svaru stieni uz pleciem, Grigorjevs spēja tikt galā ar 340 kg. Otrajā kustībā, svaru stieņa spiešanā guļus, tika uzspiesti 265 kg. Trešajā kustībā, svaru stieņa vilkmē no zemes, sportists veiksmīgi uzvilka 310 kg.

Kopvērtējumā sportists pacēla 915 kg, kas tika vērtēti ar 524,4 Vilksa punktiem un 3. vietu jeb bronzas medaļu. Līdz sudrabam viņam pietrūka vien 1,7 Vilksa punkti un līdz uzvarai turnīrā - 3,7 punkti, kas ir vien 6,5 kg trīscīņas summā.

Sacensību rezultāti būs pieejami: http://www.europowerlifting.org/results/2016/arnolds-europe-powerlifting-championships-2016.html

Šogad paliek 15 gadi kopš Grigorjevs nodarbojas ar pauerliftingu. Labākais sacensību rezultāts pietupienā 420 kg, svaru stieņa spiešanā guļus 300 kg un svaru stieņa vilkmē no zemes 330 kg. Grigorjevs ir piedalījies pasaules un Eiropas čempionātos un sacensībās Igaunijā, Lietuvā, Lielbritānijā. Sportists 2005. gadā izcīnīja 3.vietu Eiropas Junioru čempionātā spēka trīscīņā, 2009. gadā ierindojās 4. vietā Eiropas vīru čempionātā spēka trīscīņā. Grigorjevs ir izcīnījis absolūti spēcīgākā sportista godu vairākos čempionātos. Sportistam pieder arī vairāki Latvijas rekordi līdz 2010. gadam, kas šobrīd ir iesaldēti, svara kategoriju izmaiņu dēļ.

Tradicionāli «Arnold Classic Europe» turnīrs tika rīkots Madridē, taču šogad tas ir pārcēlies uz Barselonu. Turnīrs pulcē dažādu sporta veida pārstāvjus no visas pasaules. Līdzās spēkavīru sacensībām, armrestlingam, bodibildingam, sacensībām ielu vingrošanā, pauerliftingā, svarcelšanā, karsējmeiteņu sacensībām, zumbas treniņiem un daudzām citām sporta aktivitātēm notika arī «Arnold Classic Europe EXPO» izstāde ar jaunumiem sporta uzturā, inventārā, apģērbā. Šajā turnīrā bija iespēja satikt pašu Švarcenegeru.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu