Latviešu puiši no Āfrikas ar airu laivu sasnieguši Brazīliju

Kārlis Bardelis (no labās) un Gints Barkovskis (otrais no kreisās)

FOTO: Sandija Semjonova "Facebook" konts

Laivotāji Kārlis Bardelis un Gints Barkovskis no «Bored of Borders» 4. maijā ar airu laivu no Namībijas (Luderitz ostas) sāka ceļu pāri Atlantijas okeānam uz 6000 km tālo Brazīliju, Riodežaneiro olimpiskajām un paralimpiskajām spēlēm. Daba lika dažādus šķēršļus viņu nokļūšanai vērienīgajā sporta forumā. Bet pagājušajā naktī pēc gandrīz pieciem okeānā pavadītiem mēnešiem viņi sasnieguši Brazīlijas krastus.

Aptuveni nedēļu puiši centās nokļūt Riodežaneiro Kopakabanas pludmalē, bet straumes viņus turp nelaida. Izmetuši vairākas cilpas, viņi nolēma finišēt Rio das Ostras pilsētā, kur Kārli un Gintu sagaidīja žurnālists Sandijs Semjonovs.

«Čaļi ir krastā. Divu nedēļu gaidīšana Rio ir galā!

Viņiem gandrīz pieci mēneši okeānā. Mēs esam laimīgi un viņi arī,» savā sociālā tīkla «Facebook» profilā raksta Semjonovs.

Kārli Rio devās sagaidīt arī viņa draudzene Linda. Kārlis to nezināja, mikroblogošanas vietnē «Twitter» vēsta Inguss Reizenbergs.

Cik zināms, ceļu no Rio das Ostras uz aptuveni 170 kilometrus tālo Riodežaneiro puiši turpinās ar divriteņiem.

Puiši izskatās smaidīgi un gandarīti par paveikto. Portālam TVNET gan vēl neizdevās sazināties ar Kārli, bet par piedzīvoto okeānā un viņu sajūtām uz sauszemes sekos plašāka informācija vēlāk.

Uz augšu