Fotostāsts: MotoGP nedēļas nogale Sanmarīno

Aizvadītajās brīvdienās Sanmarīno norisinājās motošosejas pasaules čempionāta 13. posms MotoGP klasē.

2011.gada Malaizijas Lielās balvas izcīņas laikā bojā gājušā motosportista Marko Simončelli vārdā nodēvētajā trasē uzvaru izcīnīja Repsol Honda braucējs Dani Pedrosa. Otro vietu izcīnīja Movistar Yamaha pārstāvis Valentīno Rosi, bet trešais palika viņa komandas biedrs Horhe Lorenso.

Pasaules čempionāta kopvērtējumā pēc 13 posmiem vadību ar 223 punktiem saglabā otrs Repsol Honda braucējs Marks Markess. Otrajā pozīcijā ar 180 punktiem ir Rosi, bet 162 punktus pagaidām iekrājis Lorenso.