Atbalsta kampaņā «Viņi var. Vai varam mēs?» paralimpiešiem ziedoti € 44 412

Paralimpiskie loka šāvēji Gints Jonasts, Ieva Melle un paralimpiskā šķēpa un diska metēja Diāna Dadzīte piedalās Latvijas Paralimpiskās delegācijas tērpu Vasaras Paralimpiskajām spēlēm Riodežaneiro prezentācijā

FOTO: Ieva Makare / LETA

Latvijas Paralimpiskās komitejas un bankas «Citadele» organizētajā atbalsta kampaņā «Viņi var. Vai varam mēs?» savākts ziedojums 44 412 eiro apmērā, kas ir bijis nozīmīgs finansējums, lai paralimpieši varētu labāk sagatavoties Vasaras Paralimpiskajām spēlēm.

«Paldies visiem ziedotājiem,» saka Latvijas Paralimpiskās komitejas prezidente Daiga Dadzīte. «Šis finansējums bija ļoti nozīmīgs visiem mūsu paralimpiskajiem sportistiem. Piemēram, mūsu iejādes sportistam Rihardam Snikusam tas deva iespēju nokļūt uz kvalifikācijas sacensībām Holandē, kas izšķīra, vai Rihards startēs paralimpiskajās spēlēs. Tāpat par šo finansējumu visi paralimpieši ir devušies uz treniņnometnēm, un tas ir palīdzējis iegādāties specifisku un dārgu ekipējumu. Atbalstījām arī jaunus sportistus, piemēram, nodrošinājām jauna paukotāja dalību pirmo reizi starptautiskās sacensībās Polijā.»

Atbalsta kampaņas mājaslapa ir www.tuesituvari.lv, un kampaņu organizēja banka «Citadele». Katru gadu daļa no bankas mārketinga līdzekļiem tiek novirzīta Latvijas Paralimpiskajai komitejai, lai palīdzētu ikdienas treniņu finansēšanā, taču šī ziedošanas kampaņa tika organizēta, lai vēl papildus palīdzētu paralimpiešiem ar finansējumu, gatavojoties paralimpiskajām spēlēm Rio.

Tagad tikai atliek turēt īkšķus par mūsu sportistiem! Lielākā daļa paralimpiešu uz Riodežaneiro dosies 31.augustā plkst.7.30 ar reisu cauri Parīzei. Informācijai par citiem starta laikiem var sekot līdzi www.lpkomiteja.lv.

Paralimpiskās spēles Riodežaneiro, Brazīlijā norisināsies no 7. līdz 18. septembrim. Latviju paralimpiādē pārstāvēs 11 sportisti, kuri sacentīsies 6 dažādos sporta veidos – airēšanā, loka šaušanā, ratiņpaukošanā, peldēšanā, paralimpiskajā iejādē, kā arī vieglatlētikā.

Uz augšu